لیگ برتر انگلیس

مدیر، گمانه زنی ها در مورد مذاکرات منچستریونایتد با ستاره 80 میلیون پوندی را نادیده گرفت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


آینتراخت فرانکفورت گزارش های مرتبط با راندال کولو موانی را به منچستریونایتد رد کرده است زیرا هنوز خبری از غول های لیگ برتر در مورد ملی پوش فرانسوی خود با امتیاز 80 میلیون پوندی دریافت نشده است.

شما کی هستید و با منچستریونایتد چه کرده اید؟

یک استراتژی انتقال روشن و منسجم. برنامه های بلند مدت به خانه می آیند تا ریشه کن شوند. حرکت‌ها خیلی قبل از پنجره انجام می‌شوند، به جای رویکرد سالانه و آخرین نفس «جارو کردن سوپرمارکت» که تجسم بی‌ثباتی دیوانه‌کننده سال‌های گلیزر بود.

این یونایتدی نیست که ما می شناسیم و گاهی دوستش داریم.

بعد از روزنامه گاردین چهارشنبه شب گزارش داد که تیم اریک ده هاگ با شرایط شخصی با میسون مانت، هافبک چلسی به توافق رسیده است. ورزشکاران اضافه کنید که جان مورتاگ، مدیر فوتبال، «مذاکرات مفصلی» با دو مهاجم انجام داده است که – اگرچه به اندازه هری کین یا ویکتور اوسیمن جذاب نیستند – هنوز هم باید نشان دهنده ارتقای قابل توجهی برای کسانی باشد که قبل از آنها در اولدترافورد آمده بودند.

اف سی شالکه 04 - آینتراخت فرانکفورت - بوندسلیگا
عکس توسط Stefan Brauer/DeFodi Images از طریق Getty Images

راسموس هوجلوند، 18 گل برای باشگاه و کشور در این دوره برای آتالانتا و دانمارک، یک متعصب به منچستریونایتد است و به عنوان احتمال بیشتری برای اضافه شدن این دو به حساب می آید. این اخبار عصر منچستر تا آنجا پیش بروید که ادعا کنید هجلوند قبلاً از طریق تماس ویدیویی با تن هاگ مذاکره کرده است.

کولو موانی، در مقابل، به نظر معامله ای بسیار پیچیده تر است. و نه فقط به این دلیل که فرانکفورت حداقل 80 میلیون پوند می خواهد.

منچستریونایتد کدام مهاجم را به خدمت خواهد گرفت؟

مارکوس کروشه، مدیر ورزشی باشگاه بوندسلیگا می گوید: ما مجبور نیستیم او را بفروشیم. FAZ.

در همین حال، کروشه اصرار دارد که فرانکفورت هنوز از منچستریونایتد – یا سایر خواستگاران کولو موانی – در مورد قرارداد تابستانی برای مهاجمی که تقریباً به اندازه 17 گل (23) در این فصل گل زده است، چیزی نشنیده است.

کروشه می افزاید: «ممکن است یک یا دو طرف علاقه مند وجود داشته باشد. اما هنوز کسی به ما مراجعه نکرده است. همه اینها حدس و گمان است.»

کولو موانی تنها تابستان گذشته با انتقال آزاد از اف سی نانت به فرانکفورت پیوست. او عجله ای برای ترک Commerzbank Arena نیز ندارد. اگرچه چشم انداز انتقال به اولدترافورد مطمئناً وفاداری او را آزمایش خواهد کرد.

کولو موانی گفت: ممکن است یک فصل دیگر بمانم توضیح داد این هفته.

من هنوز یک قرارداد طولانی در اینجا دارم، بنابراین همیشه این احتمال وجود دارد که بتوانم بهترین گلزن آینتراخت فرانکفورت شوم.

«زمان دیگری برای خداحافظی وجود خواهد داشت. اکنون زمان مناسبی نیست.»

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا