لیگ برتر انگلیس

وین رونی هدف مهاجم منچستریونایتد را با کریستیانو رونالدو مقایسه کرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


هری کین شب گذشته با پیروزی 2-1 مقابل ایتالیا در ناپل از رکورد گلزنی انگلیس که توسط وین رونی ثبت شده بود، گذشت.

کین برخی از ارواح پنالتی خود را در جام جهانی مقابل فرانسه با گلزنی از روی نقطه اخراج کرد تا به 54 گل سه شیر تبدیل شود.

طلسم انگلیسی البته با منچستریونایتد در ارتباط است زیرا او برای ورود به آخرین سال قراردادش با تاتنهام آماده می شود.

رونی در این مقاله نوشت بار در مورد کین و رکوردش، گفت: کریستیانو رونالدو تنها مهاجم دیگری است که مانند کاپیتان انگلیس دیده است.

رونی کین
عکس ایزابلا بونوتو/ خبرگزاری آنادولو از طریق گتی ایماژ

وین رونی در منچستریونایتد هری کین را هدف قرار داده است

رونی گفت: او بلافاصله در تمرین توجه من را جلب کرد، این فقط تمام کردن او بود. عالی بود، به خوبی هر چیزی که دیده بودم. کم و بیش همیشه به هدف می زد. می دیدی که برایش طبیعی بود. او نیازی به نگاه کردن محل گل نداشت – او از قبل می دانست – و در هر فرصتی ضربه خود را دفع می کرد.

او از هرجایی تیراندازی می‌کرد، از تمام این زوایای دیوانه‌وار، و این یکی از ویژگی‌های بازی او بود. شما در محوطه هستید و فکر می کنید که او می خواهد از آن عبور کند یا پاس بدهد، اما او فقط شوت می کند. شما در حال ناامید شدن هستید و توپ به داخل پرواز می کند! تنها شخص دیگری که چنین دیدم کریستیانو رونالدو است.

هم او و هم هری چیزی را دارند که شما آن را یک نوع خودخواهی خوب می نامید، وسواس در مورد اهدافی که در درون ساخته شده است. برای موفقیت آنها مهم است. من به هری جوان در زمین تمرین نگاه کردم و فکر کردم: “تو واقعاً می خواهی گل بزنی.” می دانم که سر بابی چارلتون زمانی که رکورد گلزنی او در انگلیس و منچستریونایتد را شکستم کمی ناراحت بود.

«می‌توانستم ببینم که این برای او اهمیت زیادی دارد. بعد به رونالدو فکر می کنم. او عاشق شکستن رکوردهاست و می خواهد هر رکوردی را که هست داشته باشد. هیچ اشکالی ندارد. به او انگیزه می دهد. و شاید هری بیشتر شبیه او باشد تا من. من فقط می دانم که احساس خوبی دارم که هری این کار را انجام داده است و دوست دارم مارکوس راشفورد رکورد من در یونایتد را از من حذف کند.”

در تابستان بحثی در مورد اینکه آیا کین ارزش قیمتی را دارد که دنیل لوی علیرغم وضعیت قراردادش به ناچار روی سرش بگذارد یا خیر، انجام خواهد شد.

100 میلیون پوند برای بازیکنی که در آستانه 30 سالگی است و یک سال از قراردادش باقی مانده است؟ از نظر ارزش فروش یا ارزش پولی عالی نخواهد بود.

اما به همان اندازه که می توانید امیدوار باشید به ضمانت گل در سطح لیگ برتر نزدیک شود و جایگزین های دیگر خیلی ارزان تر نخواهند بود.

به نظر می‌رسد رونی خوشحال می‌شود که یونایتد کین را به خدمت بگیرد تا حفره‌ای به شکل رونالدو در خط حمله خود را پر کند که آنتونی مارسیال نمی‌تواند برای مدت طولانی آماده بماند.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هجده =

دکمه بازگشت به بالا