لیگ برتر انگلیس

بازیکن قرضی منچستریونایتد می گوید که در این فصل بسیار قوی تر شده است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


آماد، بازیکن قرضی منچستریونایتد می گوید از زمانی که برای اولین بار تحت هدایت اوله گونار سولسشر به منچستریونایتد پیوست، به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

این بازیکن 20 ساله به صورت قرضی در ساندرلند در چمپیونشیپ حضور دارد و به دنبال کمک به تیم تونی موبری برای بازگشت به لیگ برتر است.

آماد مصاحبه ای انجام داده است رسانه باشگاه در طول تعطیلات بین المللی که در آن او در مورد پیشرفت خود در شمال شرق صحبت کرده است.

دوران قرضی او در فصل گذشته در رنجرز طبق برنامه پیش نرفت اما او خانه ای در استادیوم نور پیدا کرد و متوجه تغییراتی شد که باید برای برآورده کردن خواسته های فوتبال انگلیس ایجاد کند.

ورزشگاه آماد
عکس ایان هوراکس/ ساندرلند AFC از طریق گتی ایماژ

زمانی که به منچستریونایتد رسیدم، کمی لاغر بودم. اما، بله، در حال حاضر من کارهای زیادی در باشگاه انجام می دهم، حتی زمانی که در خانه هستم و کار زیادی برای انجام دادن ندارم.

من فکر می کنم که برای بازی در اینجا در انگلیس لازم است زیرا شما باید هر کاری که می توانید انجام دهید تا بتوانید به بازی در این لیگ واکنش نشان دهید.

ما در چمپیونشیپ با تیم‌های زیادی روبرو بوده‌ایم که بازیکنان بسیار فیزیکی داشتند، اما من فکر می‌کنم که بازی همیشه به فیزیک بدنی بستگی ندارد، زیرا فکر می‌کنم اگر توانایی تکنیکی داشته باشید و اگر توانایی بازی سریع را داشته باشید، توانایی بدنی‌تان را دارید. اهمیت کمتری دارد.

اما بله، همانطور که قبلاً گفتم، داشتن عضلات برای بازی مقابل مدافعان مهم است. با این حال، اگر شما بازیکنان باهوشی هستید که می‌توانید تفاوت ایجاد کنید، کمتر به آن نیاز دارید.»

آماد به هیچ وجه نگفت که آیا می خواهد فصل آینده دوباره به صورت قرضی برود یا بماند و برای حضور در یونایتد بجنگد.

او در موقعیت جالبی قرار دارد، زیرا یونایتد در واقع از وجود بازیکنان زیادی برخوردار نیست که بتوانند در جناح راست بازی کنند و تعادل را ارائه دهند.

در تئوری، اگر فصل در چمپیونشیپ او را به سطح مورد نیاز رسانده باشد، او می‌تواند مانند آنتونی، از سمت راست به پای چپش وارد شود.

از طرفی ممکن است برای پر کردن این شکاف به یک قرضی لیگ برتر نیاز باشد و باید دید اریک تن هاگ چه برنامه ای برای او دارد.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا