لیگ برتر انگلیس

سر جیم رتکلیف و اینئوس از قبل پل میچل برای منچستریونایتد برنامه ریزی کرده اند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


دومین پیشنهاد تجدید نظر شده برای خرید منچستریونایتد توسط میلیاردر سر جیم رتکلیف ارائه شده است.

پیشنهاد Ineos سر جیم راتکلیف توسط گزارش شده است اسکای اسپورت شب گذشته با شدت گرفتن نبرد برای مالکیت این باشگاه.

بیانیه ای که توسط ورزشکاران بخوانید: “سر جیم رتکلیف و اینئوس می توانند تایید کنند که ما یک پیشنهاد بازنگری شده ارائه کرده ایم.”

گزارشی از طریق ایندیپندنت ادعا می کند که اینئوس قبلاً یک استخدام کلیدی بالقوه به عنوان مدیر ورزشی را شناسایی کرده است.

کنفرانس مطبوعاتی و جلسه تمرینی آ اس موناکو
عکس پاسکال دلا زوانا/Icon Sport از طریق گتی ایماژ

مدیر ورزشی طرح اینئوس

گزارش شده است که پل میچل، مدیر ورزشی موناکو، به عنوان یک “مناسب” برای دیدگاه اینئوس برای منچستریونایتد شناخته شده است. ایندیپندنت گزارش.

رتکلیف با کار خود در موناکو در لیگ 1، جایی که اینئوس مالک تیم فرانسوی نیس است، آشناست.

میچل انتخاب قوی ای خواهد بود. او سال ها به منچستریونایتد پیوند خورده است. بی بی سی اسپورت در سال 2018 گزارش داد که چگونه برای نقشی در اولدترافورد در نظر گرفته شده است.

یونایتد تا سال 2021 به این سمت استخدام نشد و جان مورتو را به عنوان مدیر فوتبال داخلی منصوب کرد. مشخص نیست که آیا اینئوس می‌خواهد میچل را در کنار مورتو در یک نقش استخدامی خاص ببیند یا به طور کامل جایگزین او شود.

میچل تابستان گذشته زمانی که از اولدترافورد برای تماشای یک بازی جام حذفی جوانان بازدید کرد، به یونایتد پیوند خورد و در کنار همکار سابقش در لایپزیگ، رالف رانگنیک مشاهده شد. مردان ادعا کرد که او فقط به دیدار خانواده در منچستر رفته است.

در ماه می گذشته، یونایتد اندی اوبویل را به عنوان معاون مدیر فوتبال برای حمایت از مورتوگ استخدام کرد، در حالی که شایعات میچل پس از ترک رانگنیک کم رنگ شد.

میچل قبلاً در ساوتهمپتون و تاتنهام زیر نظر مائوریسیو پوچتینو کار می کرد، قبل از اینکه در RB Laipzig و در حال حاضر موناکو بازی کند.

هفته گذشته میچل با لیورپول در ارتباط بود. ایندیپندنت گزارش دهید که این اتفاق نخواهد افتاد، زیرا اینئوس او را برای بازی در اولدترافورد در نظر گرفته است.

میچل سابقه نقل و انتقالات بسیار خوبی از جمله خرید سادیو مانه، هیونگ مین سون و کریستین نکونکو دارد.

او همچنین مسئول خرید اکسل دیاسی مدافع میانی موناکو است پا مرکاتو این هفته گزارش شد که منچستریونایتد در حال مذاکره برای جذب است.

ورزشکاران گزارش میچل تایید کرده است که در پایان فصل موناکو را ترک خواهد کرد و معتقد است که جاه طلبی های خود را در این باشگاه برآورده کرده است.

تصاحب بالقوه منچستریونایتد می تواند انتقال میچل را به یک زمان عالی تبدیل کند. Ineos عاقلانه انتخاب می کند.

شایان ذکر است که سپتامبر گذشته، Le Parisien گزارش داد که سر جیم رتکلیف علاقه مند به استخدام لوئیس کامپوس، سرپرست پاری سن ژرمن به عنوان مدیر ورزشی منچستریونایتد است.

به نظر می رسد در دسترس بودن بالقوه میچل همه چیز را تغییر داده است، اما اولین نبرد دشواری است که راتکلیف ممکن است برنده آن نباشد. او باید رقابت را با شیخ جاسم سرمایه‌گذار قطری و سایر پیشنهاد دهندگان برای متقاعد کردن گلیزرها به پذیرش پیشنهاد او ببیند.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا