لیگ برتر انگلیس

الکساندر موخین اعتراف کرد که قراردادن با منچستریونایتد یک رویا است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


الکساندر موخین، مدافع روس با رتبه بالا نشان داد که “رویای” او انتقال به لیگ برتر با منچستریونایتد است.

صحبت کردن با ورزش24موخین می گوید که جدایی از روسیه به انگلیس هدف حرفه ای او است.

در حالی که یک هافبک میانی جدید به احتمال زیاد درست در بالای جدول قرار خواهد گرفت اریک تن هاگ لیست آرزوهای تابستانی – افرادی مانند اکسل دیاسی و ژورین تیمبر که ظاهراً در رادار هستند – موخین 20 ساله راه درازی در پیش دارد تا چشم یکی از موسسات برتر فوتبال جهان را جلب کند.

سپس دوباره، هافبک های وسط پای چپ این روزها همه خشم هستند جوانی، پتانسیل و چپ پا بودن موخین باید به شانس او ​​برای کسب یک شکست بزرگ آسیبی وارد کند، حتی اگر ملی پوش سابق زیر 18 روسیه هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری داشته باشد.

الکساندر موخین می خواهد برای منچستریونایتد بازی کند
عکس مایک کریف/نور عکس از طریق گتی ایماژ

الکساندر موخین ستاره روسی می خواهد برای منچستریونایتد بازی کند

“اهداف من؟ برای بازی در RPL (لیگ برتر روسیه). و سپس، مدتی بعد، انگلیس، می گوید موخین، که در پنجره نقل و انتقالات ژانویه به صورت قرضی از باشگاه مادر روستوف به اف سی یوفا پیوست.

وقتی از موخین در مورد تمایل او برای حضور در اولدترافورد سوال شد، اضافه کرد که انتقال احتمالی به منچستریونایتد “اکنون مطلوب ترین چیز است”.

“ورود به لیگ برتر یک رویا است. موخین می افزاید: به طور دقیق تر – هدفی که باید برای آن پیش بروید.

وی با انعکاس اوضاع سیاسی در روسیه گفت: «نمی دانم که آیا اکنون دستیابی به آن واقع بینانه است یا خیر. شاید بعداً که همه چیز حل شود. شاید بدتر شود، نمی دانم. این چیزها در اختیار ما نیست که تصمیم بگیریم.»

موخین تاکنون تنها 6 بار در لیگ برتر روسیه به میدان رفته است که همه این حضورها برای روستوف بوده است. او در ماه دسامبر قرارداد جدیدی را تا تابستان 2026 امضا کرد. به این ترتیب، روستوف هیچ فشاری برای پول نقد نخواهد داشت، در صورتی که در پنجره نقل و انتقالات آتی علاقه ای به وجود بیاید.

اما تمرکز یونایتد روی یک هافبک با تجربه تر متمرکز است. یکی با سابقه اثبات شده در سطح بالایی در فوتبال اروپا. دیاسی نیروگاه موناکو، ایمیل روزانه مثلا می تواند یونایتد را حدود 44 میلیون پوند بازگرداند.

مذاکرات اولیه با ملی پوش فرانسوی در ژانویه آغاز شد.

پروفایل الکساندر موخین

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا