لیگ برتر انگلیس

مدافع در مورد اینکه امسال توسط منچستریونایتد شناسایی شده صحبت می کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


جراد برانتویت پس از گزارش هایی که منچستریونایتد او را در این فصل جستجو کرده است، درباره آینده خود صحبت کرده است.

را آینه گزارش می دهد که یونایتد پیشاهنگان خود را در این دوره از نزدیک تماشای بازیکن قرضی اورتون داشته است، جایی که او در هلند تحت تاثیر قرار گرفته است.

اریک تن هاگ لیگ هلند را در قلب استراتژی جذب خود با یونایتد قرار داده است و البته برانتویت نیز تجربه فوتبال انگلیس را دارد.

مرد انگلیسی گفته است که به علاقه یونایتد توجه کرده است، اما تا تصمیم گیری در مورد هر چیزی راه زیادی در پیش است.

برانتویت یونایتد
عکس توسط ANP از طریق Getty Images

او گفت: «فکر می‌کنم وقتی همه آن باشگاه‌ها علاقه‌مند هستند و بازی‌های شما را تماشا می‌کنند، یکی از آن‌ها خواهد بود که توجه شما را جلب می‌کند.

اما برای من فقط بازی کردن است. همانطور که گفتم در نیم فصل اول آنقدر که می‌خواهم بازی نمی‌کردم، اما اکنون کاملاً روی انجام این کار متمرکز هستم و بهترین عملکرد را که می‌توانم انجام دهم.

من سه سال است که در آنجا هستم و مدیران متعددی داشته ام، بنابراین برای یک بازیکن جوان این کار سخت است. من مشتاقانه منتظر پایان فصل در اینجا هستم، بازی ها را انجام دهم و بعد ببینم چه اتفاقی می افتد و غیره.

وقتی یک مربی متفاوت وارد تیم می شود، باید تلاش کنید و تحت تاثیر قرار دهید، و وقتی بازیکن جوانی هستید، ورود به تیم آسان نیست. بدیهی است که آنها بازیکنان باتجربه را به جای شما و این جور چیزها انتخاب خواهند کرد.”

یونایتد ابتدا با جذب برانثویت در ارتباط بود نامه در سال 2021، زمانی که اوله گونار سولسشر همچنان در راس کار بود.

سپس ایمیل آوریل گذشته دوباره ما را به هم پیوند داد، با این علاقه که ظاهراً در دوره اریک ده هاگ ادامه داشت.

در حال حاضر، یونایتد در هافبک میانی به خوبی ذخیره شده است، اما فیل جونز و اکسل توانزبه تقریباً مطمئن هستند که تابستان امسال را ترک خواهند کرد.

به نظر می رسد یکی از ویکتور لیندلوف یا هری مگوایر در تابستان امسال می رود تا برای تقویت تیمش برای تن هاگ سرمایه جمع آوری کند.

Branthwaite می تواند به عنوان یک گزینه پوشش وارد شود، اما به نظر می رسد که او دوست دارد به جایی برود که در صورت انتقال تابستانی، فصل بعد بیشتر بازی کند.

این واقعیت که او یک چپ پا است می تواند به نفع او حساب شود، با توجه به اینکه تن هاگ تاکید زیادی بر تعادل مدافعان میانی خود هنگام بازی از عقب دارد.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا