لیگ برتر انگلیس

اریک تن هاگ به سوال کنفرانس مطبوعاتی درباره کازمیرو پاسخ می دهد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]


اریک ده هاگ او را رهبری کرده است کنفرانس مطبوعاتی قبل از اینکه منچستریونایتد در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از فولام میزبانی کند.

یونایتد برای آخرین بازی خود در ماه مارس قبل از تعطیلات بین المللی آماده می شود و به دنبال رزرو دومین سفر فصل به ومبلی است.

از تن هاگ در مورد کازمیرو سوال شد که این مسابقه اولین بازی از چهار بازی داخلی است که پس از دومین کارت قرمز فصلش از دست می دهد.

یا بهتر است بگوییم خبرنگاری سعی کرد از او در مورد هافبک بپرسد که هلندی قطع کرد و خط سوال را نیمه تمام بست.

کنفرانس مطبوعاتی تن هاگ فولام
عکس فران سانتیاگو/گتی ایماژ

کنفرانس خبری اریک تن هاگ قبل از منچستریونایتد و فولام

گزارشگر شروع کرد: “اریک، این اولین بازی از چهار بازی بدون کازمیرو است، چقدر به این فکر کرده اید که چگونه …”

تن هاگ مداخله کرد: “بازی های زیادی بدون کازمیرو داشته ایم.”

این گزارشگر ادامه داد: “خب این درست است و آن بازی ها را بدون کاسمیرو انجام دهید، زیرا منصفانه است که بگوییم همه آنها به خوبی پیش نرفتند.”

تن هاگ: «بدون کاسمیرو خیلی خوب کار کردیم. مقابل آرسنال، دو مقابل لیدز، همه بازی‌ها را به یاد می‌آورم و فکر می‌کنم در ابتدای فصل بدون کاسمیرو هم خیلی خوب کار کردیم. من می خواهم کاسمیرو را در دسترس داشته باشم، زیرا او تاثیر زیادی بر بازی ما دارد.

ما همچنین بسیاری از بازی‌ها را بدون کاسمیرو بردیم و باید این کار را با بازیکنان دیگر انجام دهیم. این مربوط به بازیکنانی است که در دسترس هستند.”

ماه گذشته، تن هاگ به طور مشابه در جلوی پایش وقتی از هری مگوایر در مورد «بازگشت» هری مگوایر به لیدز پرسیده شد، زمانی که از زمان جام جهانی مقابل بورنموث و ردینگ بازی کرده بود.

حتی در جای دیگری در کنفرانس مطبوعاتی، او به خبرنگار دیگری گفت که به عقب برگردد و نظرات خود را در جایی که قبلاً از او در مورد اینکه آیا مارکوس راشفورد می تواند 20 یا 30 گل در این فصل به ثمر برساند، از او سوال شده است بیابد.

ده هاگ چیز زیادی به رسانه ها نمی دهد و یک بار دیگر در کنفرانس مطبوعاتی امروز بعد از ظهر روشن کرد که چه کسی رئیس بوده است.

او اهل بهانه گیری نیست و بدون مجری برزیلی که در این فصل بسیار خوب بوده است به دنبال چهار برد از چهار پیروزی در بازی ها خواهد بود.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا