لیگ برتر انگلیس

نامزد فرنکی دی یونگ به زمانی که او به منچستر می آید پاسخ می دهد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


فرنکی دی یونگ تقریباً در کل پنجره نقل و انتقالات تابستانی 2022 با انتقال به منچستریونایتد مرتبط بود.

دی یونگ هدف اصلی یونایتد در نقل و انتقالات بود و اریک ده هاگ مشتاق جذب بازیکنی بود که زمانی نقطه اتکای خط میانی تیم آژاکس او بود.

ریچارد آرنولد، مدیر اجرایی یونایتد و جان مورتاگ حتی در بارسلونا زمانی که با باشگاه مذاکره می‌کردند، در تصویر دیده می‌شدند و هر کاری که ممکن بود برای انجام یک معامله انجام می‌دادند.

با وجود این، یک حرکت پیچیده اتفاق نیفتاد ورزشکاران منچستریونایتد بر سر یک معامله با بارسلونا به توافق رسید. به زبان ساده، دی یونگ ماندن را انتخاب کرد.

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

بارسلونا - سویا - لالیگا سانتاندر
عکس از David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images

نامزد دی یونگ می گوید

دی یونگ راهش را گرفت و در بارسلونا ماند. دلایل شخصی برای این کار وجود داشت. تلگراف در ماه آگوست گزارش داد که نامزدش میکی کیمنی “به طور خاص به نظر می رسد که از ادامه زندگی در بارسلونا ناامید است.”

شایعات در مورد قرارداد احتمالی دی یونگ همچنان ادامه دارد. را اخبار عصر منچستر گزارش می دهد که یونایتد از انتقال این هافبک در تابستان 2023 خودداری کرده است و به طور بالقوه او را به شریک کازمیرو خواهد رساند.

نامزد دی یونگ این هفته اینستاگرامی با عنوان «هر چیزی از من بپرس» برگزار کرد و از او پرسیده شد که فرنکی دی یونگ چه زمانی به منچستر می آید.

اینها سوالاتی بود که او تابستان گذشته می شنید. به جز این بار، او توانست پاسخی را ارائه دهد – به صراحت تاریخ بازی آتی بارسلونا در لیگ اروپا در اولدترافورد در اواخر این ماه را اعلام کرد.

Cr.  mikkykiemeney - © 2022 اینستاگرام از متا
© 2022 اینستاگرام از متا

درگیری دی یونگ در این دو مسابقه موضوع بزرگی برای بحث خواهد بود. دیدن او در مقابل یونایتد، که مطمئناً به هر شک و تردیدی که در مورد پروژه شیاطین سرخ داشت پاسخ داده است، جذاب خواهد بود، زیرا تحت هدایت تن هاگ شبیه تیمی تغییر یافته است.

او در مصاحبه ای پس از پنجره نقل و انتقالات توضیح داد که مشتاق ماندن در لالیگا است و اعتراف کرد که با باشگاهش اختلاف داشته است.

به نقل از او گفتگوی تیمیمن همیشه دوست داشتم در بارسلونا بمانم و به همین دلیل در تابستان همیشه آرام بودم.

من نمی توانم جزئیات زیادی را ارائه دهم. اما ببینید.. باشگاه ایده های خودش را دارد و من هم ایده های خودم را دارم. و گاهی این با هم درگیر می شود. اما در پایان روز همه چیز خوب پیش رفت.»

بارسلونا ممکن است به خصوص از اینکه او را نگه داشته است خوشحال باشد. آنها در صدر لالیگا هستند و می توانند واقعاً به دی یونگ در برابر یونایتد نیاز داشته باشند، با مصدومیت سرخیو بوسکتس در آخر هفته که تهدیدی برای حذف او از هر دو بازی لیگ اروپا است.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 4 =

دکمه بازگشت به بالا