لیگ برتر انگلیس

4 بهترین هدیه روز ولنتاین برای یک هوادار منچستریونایتد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


از زمانی که سر الکس فرگوسن بزرگ در سال 2013 باشگاه را ترک کرد، هوادار منچستریونایتد بودن، کمتر از اوج بوده است.

اما همه چیز از زمان انتصاب اریک تن هاگ دوباره به گذشته نگاه می کند و زمان های خوب می تواند به خوبی بازگردد.

برای جشن گرفتن آن، ما 4 هدیه برتر روز ولنتاین را برای شریک طرفدار منچستریونایتد شما پیشنهاد کرده‌ایم تا آنها بتوانند دوباره عاشق شما و باشگاه محبوبشان شوند. این ایده های هدیه لحظه آخری می تواند مفید باشد…

رتبه بندی 4 بهترین هدیه روز ولنتاین برای یک هوادار منچستریونایتد

4. کلاه کاف دوران جدید منچستریونایتد

بعد از اینکه شما و همسرتان پس از خوردن و خوردن غذا به خانه برگشتید، یک شب سرد در تماشای نتفلیکس باید برنامه ریزی شود.

دنج بودن و نتفلیکس همیشه حال و هوای خوبی دارد، اما می‌توانید با پوشاندن این کلاه سرآستین تمام مشکی برای آنها در روز ولنتاین، راه بیشتری را طی کنید و نشان منچستر یونایتد برای شریک حامی شیاطین سرخ شما بسیار جذاب است.

آنها می توانند آن را در روزهای مسابقه بپوشند یا در خانه هستند در حالی که در حال خوردن پاپ کورن هستند و در یک مستند جنایی گیر می کنند. همانطور که هدایای ولنتاین می روند، اگر این کلاه را به سبد خرید اضافه کنید، قبلاً آن را از پارک خارج کرده اید.

3. منچستر یونایتد x پل اسمیت – قاب چرمی پرینت «Vintage Rosettes» iPhone 6/6S/7/8

چه کسی قاب گوشی 10/10 را دوست ندارد و مخصوصاً وقتی شما را به تاریخ و سنت منچستریونایتد برمی گرداند؟

اگر شما در درصد کمی هستید که اینطور نیست، شریک شما در حمایت از یونایتد مطمئناً این کار را خواهد کرد. تم یکپارچهسازی با سیستمعامل به همان اندازه کلاسیک است، و برشی بالاتر از اکثر قاب‌های گوشی مبتنی بر شیاطین سرخ است.

در روز ولنتاین، نه تنها با گرفتن یک قاب گوشی، بلکه به آنها نشان دهید که به این مقدار کمی بیشتر اهمیت می دهید این شاهکار قاب گوشی خواهش میکنم.

2. پیراهن منچستریونایتد 1999

روز ولنتاین به شما و شریک زندگیتان 24 ساعت فرصت می دهد تا دوباره عاشق شوید.

و اگر پیراهن نمادین منچستریونایتد فصل 1998/1999 را به آنها هدیه دهید، که در آن آنها اولین باشگاه انگلیسی بودند که سه گانه تاریخی را به دست آورد، مطمئناً یک حلقه روی آن خواهند زد.

ساده است: شما یک هوادار واقعی یونایتد را به یاد می آورید که گل مقابل بایرن مونیخ زمانی که اوله گونار سولسشر تاریخ ساز شد و پاک کردن لبخند همیشگی از روی صورت آنها غیرممکن خواهد بود.

1. کیف پول چرمی چاپی منچستر یونایتد x استادیوم پل اسمیت

همانطور که شما و شخص مهمتان در حال چک لیست تاریخ رویایی خود برای روز ولنتاین هستید، این شانس را دارید که با این کیف پول خیره کننده به آنها برکت دهید.

وقتی چک به رستورانی می‌رسد که در آن به همدیگر نگاه می‌کنید، این فرصت را دارید که وقتی آنها این کیف پول را بیرون می‌آورند، لبخند بزنید و لبخند بزنید، زیرا حدس بزنید چیست؟

این نشان خیره کننده منچستریونایتد را بر روی خود دارد، که تم کلی سیاه را در تضاد با زمانی که زندگی در فصل گذشته و تحت رهبری اریک ده هاگ بود متفاوت است. از آنجایی که هدایای روز ولنتاین برای هواداران یونایتد است، چه چیزی را اینجا دوست ندارید؟

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا