لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد در حال حاضر تصمیم آسانی برای میسون گرینوود دارد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


تمامی اتهامات علیه میسون گرینوود، بازیکن فوتبال منچستریونایتد لغو شده است.

سرویس دادستانی تاج از طریق تایید کرد اسکای نیوز که گرینوود محاکمه نخواهد شد.

خب، بعدش چی؟ منچستریونایتد پس از مکثی برای دریافت اخبار، بیانیه ای منتشر کرد و تایید کرد که باشگاه در هیچ تصمیمی عجله نمی کند.

در این بیانیه آمده است: «منچستریونایتد به تصمیم دادستانی تاج و تخت مبنی بر اینکه همه اتهامات علیه میسون گرینوود کنار گذاشته شده است، اشاره می کند. باشگاه اکنون روند خود را قبل از تعیین مراحل بعدی انجام خواهد داد. تا زمانی که این روند تکمیل نشود، هیچ اظهارنظر دیگری نمی کنیم.»

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

برنتفورد - منچستریونایتد - لیگ برتر
عکس از مارک اتکینز/گتی ایماژ

کوتاه مدت: او را از منچستریونایتد دور نگه دارید

راه های مختلفی برای بررسی این خبر وجود دارد. از طریق لنز فوتبال، این آخرین مزاحمتی است که تیم اریک تن هاگ در حال حاضر به آن نیاز دارد.

یونایتد پس از یک سال بحرانی در حال بازسازی است و به نظر می رسد که اریک تن هاگ بالاخره یونایتد را دوباره در مسیر موفقیت قرار داده است.

در میان یک ماه حساس، با بازی های لیگ اروپا مقابل بارسلونا و فینال جام کارابائو، وضعیت میسون گرین وود در خطر تبدیل شدن به یک حواس پرتی جدی است.

گرینوود 12 ماه است که فوتبال بازی نکرده و حتی تمرین نکرده است. او هیچ کمکی به باشگاه در زمین نخواهد کرد – حتی اگر بازگشت او توسط مدیران باشگاه تایید شود.

یونایتد باید میسون گرینوود را در حال حاضر از باشگاه دور نگه دارد، بدون اینکه این فصل تا پایان فصل هیچ تصمیمی گرفته شود. این زمان برای تأمل است.

به نظر می رسد این راهی است که یونایتد در حال طی کردن آن است. سیمون استون از بی بی سی اسپورت گزارش می دهد که یونایتد در حال ارزیابی و انجام تحقیقات خود است و اظهار می کند: “هیچ بازه زمانی در فرآیند وجود ندارد. میسون گرینوود تا زمانی که این کار کامل نشود، بازی یا تمرین نخواهد کرد.

بلند مدت: تصمیم یک میدان مین است

گرین وود که از نظر قانون از همه اتهامات پاک شده است، همچنان با محاکمه افکار عمومی روبرو است.

هواداران منچستریونایتد زمانی که او در رده‌های بالاتر می‌رفت، «بچه آکادمی خوب می‌آید» را می‌ستودند. اکنون آبروی او هرگز به درستی یا نادرست به طور کامل بهبود نخواهد یافت.

سوالاتی نیز در مورد توانایی او در زمین مسابقه. زمانی که به عنوان یک استعداد خاص در نظر گرفته شود، دیگر نمی توان آن را بدیهی تلقی کرد. آیا او ارزش این را دارد که در اطراف خود نگه دارید؟

یک سال دوری از بازی چه تاثیری بر او خواهد داشت؟ اگر قرار بود این بازیکن 21 ساله بازی کند، آیا می‌توانست از نظر روحی کنار بیاید و با واکنش‌های هواداران، چه در خانه و چه در خارج از خانه کنار بیاید؟

با این حال، دستاوردهای قابل توجه او قبل از دستگیری، می تواند باعث شود تا یونایتد دو بار در مورد اخراج او برای همیشه فکر کند و باشگاه را وادار کند که به او فرصتی دوباره بدهد. ترس از جانب یونایتد این است که او در یک باشگاه رقیب به میدان برود.

اگر یونایتد بخواهد قرارداد او را فسخ کند، ممکن است یک چالش قانونی از سوی گرینوود وجود داشته باشد. و اگر باشگاه بخواهد با او بازی کند، ممکن است اعتراض بزرگی وجود داشته باشد، و نه فقط از طرف هواداران.

حامیان مالی و گروه های زنان می توانند دیدگاهی مبهم نسبت به معرفی مجدد گرین وود توسط یونایتد داشته باشند. این می تواند به یک کابوس روابط عمومی برای باشگاه تبدیل شود و برای مالکان جدید سردردی که مجبور به پذیرش آن هستند.

اما واضح است که این وضعیتی نیست که یونایتد اجازه دهد تا در میانه فصل بازی کند و عملکرد خوب اریک تن هاگ و بازیکنانش را تهدید کند.

در حال حاضر یک تصمیم آسان برای معلق نگه داشتن گرین وود وجود دارد و اطمینان حاصل شود که هرگونه ادغام مجدد یا انتشار در تابستان انجام می شود.

بیشتر بخوانید:

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا