لیگ برتر انگلیس

مارتین سویدرسکی، جوان سابق منچستریونایتد در آلمریا چگونه است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]


مارتین سویدرسکی، جوان سابق منچستریونایتد هنوز اولین بازی خود را برای تیم اصلی لالیگا برای آلمریا انجام نداده است.

این بازیکن 20 ساله با رد تمدید قرارداد با شیاطین سرخ، تصمیم گرفت با انتقال آزاد به تیم اسپانیایی بپیوندد. وب سایت باشگاه.

این بازیکن هشت بار ملی پوش زیر 21 ساله اسلواکی، که هرگز اولین بازی خود را برای تیم اصلی یونایتد انجام نداد، به آرنائو پویگمال و لارگی رمضانی که در سال های اخیر به آلمریا نیز پیوسته بودند، به همکار سابق آکادمی قرمزها پیوست.

اما برخلاف پویگمال و رمضانی، سویدرسکی خود را در حاشیه تیم اصلی می بیند و هنوز برای باشگاه جدیدش تعظیم بزرگسالی نکرده است.

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

منچستریونایتد - اورتون: لیگ برتر 2
عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

وضعیت مارتین سویدرسکی در آلمریا چگونه است

هافبک اسلواکیایی که در آوریل 2018 از تاتران پرسوف به آکادمی یونایتد پیوست، در این فصل 9 بار روی نیمکت آلمریا ظاهر شد، اما هنوز نتوانسته آخرین فشار را وارد زمین کند.

شماره 26 آلمریا در حال حاضر باید به جایگاهی در تیم B این تیم اسپانیایی بسنده کند، جایی که امیدوار است توجه روبی، سرمربی آلمریا را به خود جلب کند.

سویدرسکی 69 بازی برای تیم های جوانان یونایتد انجام داد و یک گل به ثمر رساند.

پویگمال در این فصل 312 دقیقه برای تیم اصلی آلمریا بازی کرده است، در حالی که رمضانی که دو گل به ثمر رسانده است، 1114 دقیقه از بازی محروم شده است.

چندین بازیکن جوان سابق منچستریونایتد به شدت دست به کار شدند و ترجیح دادند اولدترافورد را ترک کنند تا فوتبال تیم اصلی را در سطح بزرگسالان دنبال کنند.

جیمز گارنر، دیلن لویت، چارلی مک کان و آنجل گومز از جمله افراد بالقوه سابق آکادمی هستند که تصمیم شجاعانه ای برای حضور در فصل های خود در یونایتد گرفته اند.

سویدرسکی به موفقیتی که تیم چهارگانه فوق الذکر داشته است، دست نیافته است، اما او هرگز قرار نبود به تیم اصلی یونایتد راه پیدا کند و امیدوار است به مرور زمان به ترکیب اصلی آلمریا راه پیدا کند.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا