لیگ برتر انگلیس

اولین شروع شولا شورتایر در بولتون: استعداد منچستریونایتد مورد تمجید قرار گرفت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


ایان اوت، سرمربی سفیدپوشان می‌گوید: بولتون واندررز بازیکنی مانند شولا شورتیره، بازیکن قرضی منچستریونایتد نداشته است.

تازه پس از اولین بازی خود برای لیگ یک از روی نیمکت مقابل دربی کانتی، این بازیکن با استعداد 18 ساله اولین بازی کامل خود را در برابر فارست گرین روورز تحویل گرفت.

شماره 17 جدید بولتون 72 دقیقه مقابل تیمی که در انتهای جدول قرار دارد بازی کرد و بعد جای خود را به کایران لی جوان سابق منچستریونایتد داد که سه بازی در تیم اصلی برای شیاطین سرخ انجام داد.

شورتایر با شروع اولین دوری قرضی خود از یونایتد، در استادیوم دانشگاه بولتون تاثیر زیادی گذاشته است و هفته گذشته به صورت قرضی به تیم سابق لیگ برتر انگلیس پیوسته است.

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

بولتون واندررز - فارست گرین روورز - اسکای بت لیگ یک
عکس از Dave Howarth – CameraSport از طریق Getty Images

ایان اوات به نحوه اجرای کامل شولا شورتایر در بولتون واندررز امتیاز می دهد

با تلاش بولتون برای صعود از طریق پلی آف، شورتایر تجربه ارزشمندی را در بازی برای تیمی به دست خواهد آورد که امیدوار است فصل آینده در چمپیونشیپ بازی کند.

اوات از عملکرد شورتایر در اولین بازی کامل خود با بولتون مملو از تمجید بود، و در حالی که گفر سفیدپوشان از برخی از لحظات درخشانی که این نوجوان با توپ در پای خود به نمایش گذاشت، بهت می‌پرداخت، چیزی که اوات را بیشتر خوشحال کرد، عملکرد شورتایر در بیرون از توپ بود. بولتون پس از اخراج ده نفره شد.

اوات پس از پیروزی دیشب صحبت کرد وب سایت باشگاه: «این اولین بازی کاملی است که او به یاد خواهد آورد. 20، 25 دقیقه اول، برخی از کارهایی که او انجام داد برقی بود – نحوه چرخش با توپ، مقداری پاس دادن، مقداری دریبل زدن – همانطور که گفتم می توانید ببینید که او چه چیزی را برای ما خواهد آورد.

ما هنوز چنین بازیکنی نداشتیم، او واقعاً بازیکن خوبی برای ما خواهد بود.

«چیزی که حتی از آن لحظات خوشایندتر بود، روشی بود که او چیزهای خارج از مالکیت را خرید.

او از منچستریونایتد است و خیلی به ندرت مجبور می‌شود که در بلوک پایین باشد و صبور باشد و منتظر محرک‌های فشار باشد، اما او این کار را کرد و به خوبی این کار را انجام داد، بنابراین من به او افتخار می‌کنم.»

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا