لیگ برتر انگلیس

داوید دخیا بدترین زمان ممکن را برای ارائه عملکرد ضعیف انتخاب می کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


داوید دخیا نقش خود را در دفاع بهتر منچستریونایتد در این فصل ایفا کرده است و تیم زیر نظر اریک ده هاگ انعطاف پذیرتر به نظر می رسد.

این دروازه بان نمایش های خوبی داشت، به ویژه در خانه وستهم در اوایل فصل، و حتی هفته گذشته مقابل کریستال پالاس چند سیو شگفت انگیز انجام داد.

با این حال، توانایی دخیا در مهار شوت هرگز مورد تردید نبوده است. این بقیه بازی او است که سال ها نقص داشته است.

یادآوری ناخوشایندی از این موضوع در برابر آرسنال وجود داشت، زیرا یونایتد کمبودهای او را تشدید کرد که توپ را از پشت باز می کرد و مکرراً توپ را به او بازی می داد.

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

آرسنال - منچستریونایتد - لیگ برتر
عکس مارک زالو/آفساید/آفساید از طریق گتی ایماژ

عملکرد دخیا در بدترین زمان ممکن

دخیا در قلب گل اول آرسنال قرار داشت و توپ را به آرون وان-بیساکای تحت فشار داد، در حالی که تقریباً هر گزینه دیگری ارجحیت داشت. سپس او به خط خود برای صلیب که به سمت داخل می رفت ریشه دوانده بود.

در اواخر بازی یک لحظه مسخره وجود داشت که او روی یک توپ بلند تکان داد و آن را به بیرون هل داد نه اینکه به سادگی آن را بگیرد.

عملکرد ضعیف دخیا در بدترین زمان ممکن رخ داد، زیرا او اصرار داشت که چیزی برای اثبات ندارد.

به نقل از او مردان قبل از بازی: “من مجبور نیستم چیزی نشان دهم، من قبلاً چندین سال است که ویژگی های خود را نشان می دهم.

می دانم که مردم دوست دارند صحبت کنند، اما من به آن عادت کرده ام، فقط تا جایی که می توانم عملکرد خوبی دارم، به تیم کمک می کنم و همیشه بهترین تلاشم را می کنم.

لحظه ای که هر بازیکنی شروع به راضی شدن کند، خطرناک است. دخیا باید تشخیص دهد که بخش هایی از بازی او وجود دارد که باید روی آنها کار کند، که منجر به حذف او از تیم ملی اسپانیا شده است.

او همچنین قرارداد خود را برای عرق کردن دارد. به این صورت که دخیا در ماه ژوئن بازیکن آزاد خواهد بود. به جای اینکه یونایتد ناامید باشد که او را نگه دارد، این دروازه بان است که مشتاق ماندن است و آماده کاهش دستمزد است. خورشید گزارش.

در این فصل نیز مانند گذشته خطاهایی برای دخیا وجود داشت. اشتباه غیرقابل توضیح او در مقابل اورتون در جام حذفی، و پاس غم انگیز او از پشت مقابل برنتفورد در اوایل فصل.

اریک تن هاگ تا حد زیادی کار خوبی برای پوشاندن کمبودهای دخیا انجام داده است، اما او نباید این کار را انجام دهد. گزینه های دیگری نیز وجود دارد و با پایان یافتن قرارداد دروازه بان، سرمربی این شانس را دارد که در پایان فصل یونایتد را در مسیر جدیدی به جلو حرکت دهد.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا