لیگ برتر انگلیس

اولین بازیکن یونایتد که با اریک تن هاگ کار کرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اریک تن هاگ در اولین فصل حضورش در منچستریونایتد پس از ترک آژاکس در تابستان، تاثیر زیادی بر جای گذاشته است.

او به سرعت لیساندرو مارتینز و آنتونی را از آژاکس به خدمت گرفت، که هر دوی آنها در ترکیب اصلی او ثابت شده اند.

او در یونایتد نیز با دانی فن د بیک که در آژاکس مدیریت می کرد، متحد شد. اما هیچ یک از این بازیکنان اولین بازیکن منچستریونایتد نبودند که او مدیریت کرد.

اولین بازیکن منچستریونایتد که زیر نظر اریک تن هاگ ظاهر شد، متی ویلاک، بازیکن سابق آکادمی بود (در سمت چپ در تصویر زیر با مرکز اریک تن هاگ).

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

Eredivisie هلند
عکس توسط VI Images از طریق Getty Images

تن هاگ منچستریونایتد را تحت تاثیر قرار داد

متی ویلاک هافبک جوانی بود که 44 بازی برای تیم زیر 21 سال منچستریونایتد در کنار اسکات مک تومینای انجام داد و همچنین در لیگ جوانان یوفا بازی کرد.

در آگوست 2017، منچستریونایتد تصمیم گرفت ویلوک را به صورت قرضی به تیم اردیویسه اوترخت بفرستد، جایی که او اولین بازیکن شیاطین سرخ شد که زیر نظر اریک ده هاگ کار می کرد.

شاید در طول این دوره قرضی بود که تن هاگ برای اولین بار وارد رادار یونایتد شد.

زمان گزارش می دهد که لس پری، مدیر بازیکن قرضی، به جان مورتوف، مدیر توسعه فوتبال گزارش می دهد: «می دانید، یک مدیر لعنتی خوب آنجاست. او با متی می‌نشیند، کلیپ‌هایش را مرور می‌کند، به او یک برنامه توسعه می‌دهد، می‌خواهد کمی هلندی یاد بگیرد.»

آژاکس در دسامبر 2017 اریک تن هاگ را پس از اینکه تحت تأثیر کار او در اوترخت قرار گرفت، منصوب کرد.

ویلاک پنج بازی تیم اصلی را زیر نظر تن هاگ انجام داد و یک بار گلزنی کرد – همچنین اولین بازیکن منچستریونایتد بود که زیر نظر سرمربی گلزنی کرد.

سالفورد سیتی - اکستر سیتی - اسکای بت لیگ 2
عکس پت اسکاسی/MI News/NurPhoto از طریق گتی ایماژ

متی ویلاک الان کجاست؟

متی ویلاک دو بار توسط ژوزه مورینیو روی نیمکت قرار گرفت، اما در تیم اصلی منچستریونایتد حضور نداشت.

پس از اینکه تن هاگ اوترخت را ترک کرد، قرارداد قرضی ویلاک در این باشگاه در ژانویه 2018 فسخ شد. ویلاک سپس سه قرض دیگر در سنت جانستون، سنت میرن و کرالی تاون داشت، قبل از اینکه در ژوئن 2019 آزاد شود.

او قبل از امضای قرارداد با سالفورد سیتی در سال 2021، با تیم لیگ دو گیلینگهام قرارداد امضا کرد، جایی که 26 بازی انجام داد.

ویلاک همچنین برای اولین حضور بین المللی خود برای جزیره مونسرات در دریای کارائیب دعوت شد که دو بار برای آن بازی کرده است.

با این حال، پس از دوران او در سالفورد، به نظر می رسد که حرفه ویلوک متوقف شده است. قرارداد او در ژوئن گذشته به پایان رسید و در سن 26 سالگی، او همچنان بازیکن آزاد و بدون باشگاه است.

گل ویلوک زیر نظر اریک تن هاگ یکی از چهار گلی بود که در دوران حرفه ای او در سطح تیم اول داشت. او همچنین 5 بار برای تیم زیر 21 سال یونایتد گلزنی کرد.

زمان او زیر نظر سرمربی هلندی به دلیل پیشرفت شغلی خود تن هاگ کوتاه شد. چه کسی می‌داند که آیا شش ماه کار اضافی زیر نظر او می‌توانست منجر به پیشرفت حرفه‌ای خود ویلاک شود.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا