لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد لیساندرو مارتینز را یک سال زودتر از موعد مقرر به خدمت گرفت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اولین تابستانی که اریک تن هاگ به عنوان سرمربی برعهده داشت، منچستریونایتد را به پنج خرید دائمی تبدیل کرد که همگی به مهره های کلیدی تیم او تبدیل شده اند.

یکی از ستاره ها لیساندرو مارتینز بوده است که تن هاگ قبلا با آژاکس قرارداد بسته بود. او دقیقا می دانست که آرژانتینی چه چیزی برای تیم به ارمغان خواهد آورد.

کریستال پالاس - منچستریونایتد - لیگ برتر
عکس جیمز گیل – Danehouse/Getty Images

اما تنها به خدمت گرفتن یک مدافع میانی چیزی بود که تن هاگ باید برای آن بجنگد زمان، زیرا این موضوع در دستور کار فوری باشگاه نبود.

گزارشی که در آخر هفته منتشر شد، ادعا می‌کند که منچستریونایتد تنها در تابستان سال 2023 و نه در سال 2022 برای جذب یک مدافع میانی چپ برنامه ریزی کرده بود.

طبق گزارش ها، تن هاگ اصرار داشت که این یک اولویت است، و از مارتینز خواسته بود که هدف شماره یک او باشد.

یونایتد در نهایت مبلغ زیادی را برای مدافع آژاکس پرداخت کرد که از آن زمان تاکنون ارزش هر پنی را داشته است.

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

یکی از اولین پیروزی های ده هاگ

بخشی از دلایل موفقیت تن هاگ در یونایتد این است که برخلاف مدیران قبلی دیوید مویس، لوئیس فن خال و ژوزه مورینیو، کنترل معاملات نقل و انتقالات باشگاه را در اختیار دارد.

در حالی که این یک رویکرد مشارکتی و نه یک رویکرد اقتدارگرایانه از ده هاگ است، این هلندی است که حرف آخر و تأثیر کلیدی را می‌زند.

اگر او یک مدافع میانی چپ می‌خواهد، یک مدافع میانی چپ می‌گیرد. این به او این امکان را داده است که تیم مورد نظر خود را از نظر مشخصات و توانایی بازیکن و همچنین جذب شخصیت های مناسب شکل دهد.

رئیس سابق اوله گونار سولسشر اجازه داد تا مناطق کلیدی مورد توجه قرار نگیرند. اگر هیئت مدیره برای یک هافبک دفاعی می‌گفت «تا سال آینده صبر کنید»، او صبر کرد. در نهایت این ممکن است به قیمت کار او تمام شود.

تن هاگ می دانست که دفاع یونایتد نیاز به تقویت دارد و این واقعیت که یونایتد آماده صبر است، پس از چنین فصل وحشتناکی در 2021/22 به اندازه کافی مضحک بود.

با پیروزی در بحث برای جذب یک مدافع میانی جدید، موفقیت مارتینز مهم بود. ده هاگ می داند، او لازم نیست نگران باشد.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا