لیگ برتر انگلیس

جسی لینگارد می‌گوید که می‌خواست منچستریونایتد به محتوای یوتیوب برسد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


جسی لینگارد هفته آینده در نیمه نهایی جام کارابائو به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت.

او تابستان گذشته با انتقال آزاد یونایتد را ترک کرد و به ناتینگهام فارست پیوست، اما پس از مدت ها همکاری با شیاطین سرخ، حرف های زیادی برای گفتن دارد.

قهرمان برنده جام حذفی 2016 در مصاحبه ای با شیاطین خود در مورد نبرد شخصی خود با شیاطین و دوران حضور خود در این باشگاه صحبت کرد. پادکست The Diary of a CEO Steven Bartlett.

او از نحوه مدیریت چند سال اخیرش در اولدترافورد ابراز ناامیدی کرد و همچنین انتقاداتی از امکانات باشگاه داشت.

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

منچستریونایتد - نیوکاسل یونایتد - لیگ برتر
عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

انتقاد لینگارد یونایتد

بسیاری از هواداران منچستریونایتد موافق هستند که گلیزرها اجازه داده اند امکانات در اولدترافورد و کارینگتون راکد شود، جایی که آنها دیگر بهترین در کشور نیستند.

لینگارد موافق است و فقدان یک منطقه مشترک در زمین تمرین برای معاشرت بازیکنان را مشخص کرد.

او گفت: «امکانات سیتی را می بینید و انگار به روز باشید، کمی جلوتر بیایید. مثل اینکه در حال حاضر خیلی عقب افتاده ای دیگر اتاق بازی وجود ندارد. شما وارد شوید، تمرین کنید و به خانه بروید.»

هافبک همچنین می گوید که از یونایتد خواسته است تا محتوای یوتیوب بیشتری را انجام دهد. فقط باشگاه یک کانال راه اندازی کرد در سال 2018، پس از اینکه لینگارد گفت که در این مورد به آنها مراجعه کرده است.

«مردم فرسنگ ها جلوتر هستند. حتی جنبه اجتماعی همه چیز. در سال 2017 در مورد YouTube و انجام محتوا به سراغ آنها رفتم – آنها بسیار عقب هستند، فقط می خواستم آنها را با همه چیز و آنچه که در حال پخش است به روز کنند. شما باید مرتبط باشید و مرتبط بمانید.»

لینگارد درست می گوید که یونایتد در راه اندازی کانال خود به طرز شگفت انگیزی کند بود. اما اکنون، این کانال 7.2 میلیون مشترک دارد و از 5.4 میلیون مشترک منچستر سیتی که در سال 2009 راه اندازی شد، پیشی گرفت.

غیرعادی است که بشنویم که بازیکنی علاقه مند به درگیر شدن در این سمت از باشگاه و دیگران است. شما فقط می توانید تعجب کنید که روی کین از آن چه می خواهد.

لینگارد بسیار فردی با شخصیت خود است، و همچنین در مصاحبه می گوید که قصد دارد پس از پایان بازی – پس از گذراندن دوره های بازیگری – بازیگر شود.

این هافبک هنوز فقط 30 سال دارد و امیدوارم چیزهای بیشتری به بازی بدهد. او تنها با ناتینگهام فارست قرارداد یک ساله امضا کرد و در تابستان آینده تصمیم دیگری در مورد آینده خود خواهد گرفت.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + سه =

دکمه بازگشت به بالا