لیگ برتر انگلیس

دیوید رایا در فهرست نهایی شیاطین سرخ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد در حال آماده سازی برای جذب دیوید رایا، دروازه بان برنتفورد در تابستان امسال است تلگراف.

رایا به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان لیگ برتر شهرت دارد و لوئیس انریکه، سرمربی سابق اسپانیا، در سطح بین المللی به داوید دخیا ترجیح داده است.

قرارداد این دروازه بان در برنتفورد در ژوئن 2024 به پایان می رسد، که می تواند زنبورها را وادار کند تا در تابستان آینده پول نقد کنند.

تلگراف گزارش رایا ممکن است بین 15 تا 20 میلیون پوند در دسترس باشد، رقمی که همچنان به برنتفورد اجازه می دهد تا از 3 میلیون پوندی که برای جذب او در سال 2019 پرداخت کردند، سود کسب کند.

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

برنتفورد اف سی - لیورپول - لیگ برتر
عکس از کلایو رز/گتی ایماژ

دیوید رایا در فهرست نهایی شیاطین سرخ

رایا، 27 ساله، 142 بازی برای برنتفورد انجام داده و 48 بازی را بسته نگه داشته است، از جمله یک بازی مقابل منچستریونایتد در این فصل.

همه گزینه‌های دروازه‌بانی برای منچستریونایتد در تابستان امسال باز هستند، با نامعلومی در مورد آینده داوید دخیا.

دخیا می خواهد بماند، نامه گزارش، با مذاکرات در حال انجام بر سر قرارداد با حقوق کاهش یافته است. با این حال، این موضوع هنوز به توافق نرسیده است و او می تواند برای پیش توافق با باشگاه های خارجی مذاکره کند.

دین هندرسون تا پایان فصل به صورت قرضی غایب است، اما به احتمال زیاد تنها در صورتی که شماره یک باشد، می خواهد بماند.

گزینه احتمالی دیگر دیوگو کاستا دروازه بان پورتو است ورزشکاران طبق گزارش سال گذشته او توسط منچستریونایتد شناسایی شده است.

او بسیار گران خواهد بود و دیوید رایا جایگزین بسیار ارزان تری است که قبلاً به بازی در لیگ برتر عادت کرده است.

توانایی رایا در پاس دادن توپ توجه ها را به خود جلب کرده است و لوئیس انریکه از طریق آن توضیح می دهد ESPNاو مشخصات مورد نیاز یک دروازه بان را دارد انتخاب هم به خاطر توانایی اش در دروازه و هم به خاطر توانایی اش در بازی با پاهایش.»

حتی از یورگن کلوپ نقل قول شد تلگراف: “او باید شماره 10 را روی پشت خود داشته باشد، با توپ هایی که بازی می کند” با اشاره به توانایی رایا در پاس دادن.

طبق گزارش‌ها، یونایتد با رقابت برای رایا از تاتنهام و چلسی روبرو است، بنابراین اگر اریک تن هاگ تصمیم بگیرد که او را تعقیب کند و جانشین دخیا شود، نمی‌تواند طولانی‌مدت را در رنج و عذاب بگذراند.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا