لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد با تصاحب می تواند «از نظر اقتصادی همه را تحت الشعاع قرار دهد».

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد در معرض تلاش برای تصاحب است و شرکت سر جیم راتکلیف Ineos قصد خرید این باشگاه را اعلام کرده است. فایننشال تایمز گزارش.

اینئوس اولین پیشنهاد از بسیاری از پیشنهاد دهندگان بالقوه خواهد بود که گلیزرها این باشگاه را نوامبر گذشته برای فروش قرار دادند.

با شروع این روند، چشم انداز منچستریونایتد به زودی صاحبان جدید یک چشم انداز واقعی و هیجان انگیز است.

انتظار می رود قیمت فروش یونایتد رکوردها را به ثبت برساند و با توجه به اینکه این تیم در نهایت در زمین بازی قدرتمند به نظر می رسد، آینده درخشانی در پیش است.

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

ECONOMY ANTWERP HARBOR INVESTMENT
اعتبار عکس باید DIRK WAEM/AFP از طریق Getty Images خوانده شود

منچستریونایتد می تواند از نظر اقتصادی همه را تحت الشعاع قرار دهد

سایمون جردن، مالک سابق کریستال پالاس، در مصاحبه ای با راتکلیف در مورد تصاحب برنامه ریزی شده صحبت کرد. Talksport.

او معتقد است که قدرت برند یونایتد، درآمد و پایگاه جهانی هواداران، این تیم را به پیشنهادی ترسناک برای رقبا تبدیل می کند، پس از اینکه مالکیت جدید در هیئت مدیره قرار گرفت.

جردن توضیح داد: چه دوچرخه سواری، چه مسابقات اتومبیل رانی و چه باشگاه های فوتبالی که او در سوئیس و فرانسه در آنها حضور دارد، [Ratcliffe] احمق هیچ کس نیست

بخشی از انگیزه او مالکیت مسلماً بزرگترین باشگاه فوتبال است. قهرمانی منچستریونایتد در لیگ برتر، بازگشت منچستریونایتد به میان نخبگان، از نظر اقتصادی همه را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

او در ادامه افزود که معتقد است رقم 5 میلیارد پوندی می تواند عدد جادویی برای اینئوس باشد.

آیا منچستریونایتد با 6 تا 7 میلیارد دلار فروخته می شود؟ اگر آنها این کار را می کردند، مات و مبهوت می شدم. اگر وارد قلمرو بین 4 تا 6 شود، و منظور من احتمالاً 5 است، آنگاه گفتگو اتفاق می افتد.

مشکل خریداران فراتر از خرید ساده منچستریونایتد، هزینه های بیشتر مورد نیاز است.

انتظار می رود سرمایه گذاری مداوم در تیم همراه با برنامه ای برای تسویه بدهی باشگاه و تامین مالی سرمایه گذاری عمده در کارینگتون و اولدترافورد انجام شود.

یونایتد به اندازه‌ای بزرگ است که موفقیت در زمین، دریافت‌های دروازه‌ها و درآمدهای تلویزیونی می‌تواند به فعالیت‌های نقل و انتقالات شخصی کمک کند. ما این را در طول سال‌ها دیده‌ایم، گلیزرها پول خود را در آن سرمایه‌گذاری نکرده‌اند.

اما تسویه بدهی ها و سرمایه گذاری در زیرساخت ها مورد نیاز است و مالکان جدید احتمالاً باید خودشان پول را جمع کنند. هر کسی این کار را انجام دهد، به جیب های بسیار عمیق نیاز دارد.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 5 =

دکمه بازگشت به بالا