لیگ برتر انگلیس

تمایل اریک تن هاگ برای یافتن مالاسیا بعدی نشانه بزرگی برای یونایتد است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اریک تن هاگ، سرمربی منچستریونایتد، پنجره نقل و انتقالات تابستانی را با انتقال پولی بزرگ برای آنتونی به پایان رساند. اما اولین خرید او بسیار ارزان‌تر بود و تایرل مالاسیا فقط برای خرید خرید 13 میلیون پوند.

مالاسیا 23 ساله تاکنون در اولدترافورد موفق بوده است. نمایش او مقابل منچسترسیتی در دربی عالی بود، پس از نمایش قوی مشابه در خانه با لیورپول در اوایل فصل.

حرکت برای مالاسیا منچستریونایتد را نشان داد می توان معاملات را با قیمت ارزان انجام دهید، برای بازیکنانی که می توانند کمک فوری داشته باشند.

در حال حاضر با بودجه محدود، یونایتد به دنبال تکرار قرارداد مالاسیا، به دستور تن هاگ است.

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

FBL-ENG-PR-MAN UTD-MAN CITY
عکس توسط OLI SCARFF/AFP از طریق گتی ایماژ

ده هاگ برای مالاسیا بعدی نقشه می کشد

گزارشی در آخر هفته مدعی شد که اریک تن هاگ به پیشاهنگان منچستریونایتد دستور داده است تا در Eredivisie به دنبال استعدادهای معامله شوند.

در حالی که Jurrien Timber در بالای لیست آرزوهای 12 نفره خود قرار دارد، او ارزان نخواهد بود، نام های دیگر می توانند قیمت بسیار مناسب تری داشته باشند.

در میان نام هایی که تن هاگ توصیه کرده است، می توان به جسپر کارلسون از آلکمار، جوی ویرمن از پی اس وی، به همراه دوین رنش و کنت تیلور از آژاکس اشاره کرد.

به عنوان مثال ویرمن دارای ارزش بازاری است که توسط آن فهرست شده است ترانسفرمارکت 14 میلیون یورو (12.4 میلیون پوند)، در حالی که جسپر کارلسون است ذکر شده 16 میلیون یورو (14.2 میلیون پوند). این رقم تقریباً همان رقمی است که یونایتد برای مالاسیا پرداخت کرد.

اینکه یونایتد هر کدام از بازیکنان را به خدمت بگیرد یا نه، نکته مهمی است. اریک تن هاگ به پیشاهنگان باشگاه دستور می دهد تا مجموعه استعدادها را ارزیابی کنند و آنهایی را با کیفیت و قیمت مشابه بیابند.

این یک استراتژی است که یونایتد باید بیشتر از آن استفاده کند. تعقیب و گریز بازیکنان پولدار در دهه گذشته مسیری بوده است که باشگاه دنبال کرده است و معمولاً با اشک به پایان رسیده است.

تمایل تن هاگ برای کشف استعدادهای بزرگ بعدی نشانه مثبتی برای یونایتد است. حتی اگر باشگاه توسط مالکان فوق ثروتمند تصاحب شود، انتظار داشته باشید که هرگونه معامله بزرگ با حرکت های ارزان تر نیز جبران شود.

اگر بازیکنان ورودی به خوبی ظاهر شوند که مالاسیا نشان داده است و پتانسیل تبدیل شدن را داشته باشند، آنگاه معاملات ارزش سرمایه گذاری خواهند داشت.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا