لیگ برتر انگلیس

شراکت سر جیم رتکلیف با سر لوئیس همیلتون توضیح داد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد پس از اعلام برنامه های گلیزر برای تصاحب منچستریونایتد در معرض پیشنهادات برای خرید است.جایگزین های استراتژیک را بررسی کنیدسال گذشته، از جمله فروش کامل.

انتظار می رود که تصاحب کامل شود، و اولین پیشنهاد دهنده، میلیاردر بریتانیایی سر جیم رتکلیف، ابراز علاقه کرده است.

سر جیم رتکلیف برای منچستریونایتد پیشنهاد می دهد

به نقل از اسکای نیوزشرکت رتکلیف اینئوس اظهار داشت: «ما رسماً خود را وارد این فرآیند کرده‌ایم».

از ماه سپتامبر گمانه زنی هایی وجود داشت مبنی بر اینکه لوئیس همیلتون، قهرمان هفت دوره فرمول یک ممکن است در این ماجرا مشارکت کند. رویترز گزارش شده است.

پس ارتباط چیست و هواداران منچستریونایتد چه چیزی باید بدانند…؟

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

جایزه بزرگ فرمول یک ابوظبی
عکس از Mario Renzi – Formula 1/Formula 1 via Getty Images

ارتباط سر جیم رتکلیف سر لوئیس همیلتون

شرکت سر جیم رتکلیف Ineos 33 درصد از سهام مرسدس F1 را در اختیار دارد. و با این کار، او به هموطن بریتانیایی، سر لوئیس همیلتون نزدیک شده است.

همیلتون در ماه سپتامبر در مورد اینکه در صورت اتخاذ رویکردی برای خرید منچستریونایتد با راتکلیف درگیر شود، سوالی مطرح شد و او آن را رد نکرد.

راننده فرمول یک گفت مردان: “رئیس بخش جیم اما شریک – می توانم بگویم که ما شرکای بیشتری هستیم زیرا با هم هستیم، و امیدوارم در آینده کاری با جیم انجام دهم و با او بسازم. نمی دانم کجا خواهد بود یا چه خواهد بود، بنابراین واقعاً نمی توانم بگویم.

من هنوز از او تماس نگرفته ام که بخواهد در آن (پیشنهاد یونایتد) شرکت کنم یا نه. اما من می‌خواهم بیشتر و بیشتر در تیم‌ها شرکت کنم، زیرا واقعاً به مالکیت سیاه‌پوستان اعتقاد دارم، کمبود آن در ورزش وجود دارد. و سهام سیاه باز هم کمبود واقعی آن وجود دارد.»

این زوج به وضوح رابطه خوبی با هم دارند و همیلتون همچنین انگیزه شخصی دارد تا در صورت دعوت شدن به منچستریونایتد در یک پیشنهاد احتمالی شرکت کند.

لینک TeamViewer

یک چروک اضافی که باید به ترکیب اضافه کرد این است که مرسدس F1 و منچستریونایتد یک اسپانسر اصلی به نام TeamViewer دارند. این به روابطی می افزاید که رتکلیف و همیلتون را با شیاطین سرخ پیوند می دهد.

TeamViewer در حال کاهش حمایت مالی از یونایتد است و از طریق آن اعلام کرده است بیزینس وایر آنها در فصل آینده اسپانسر پیراهن باشگاه نخواهند بود، به شرط اینکه شریک جدیدی پیدا شود. با این حال، آنها تا سال 2026 به عنوان “حامی مالی جهانی” باقی خواهند ماند.

دارایی خالص لوئیس همیلتون

لوئیس همیلتون دارای ثروت خالص 300 میلیون پوند است. Formula1 News گزارش ها. این در مقایسه با ثروت حیرت‌انگیز رتکلیف و شرکتش اینئوس – که گردش مالی سالانه 44 میلیارد پوند دارد، بسیار کم است.

اما همیلتون می‌تواند خیلی بیشتر از ثروت را به میز بیاورد، او اعتبار و جوانان مقایسه‌ای، علاوه بر ارتباطات سلبریتی‌ها، با پشتوانه مالی خود به ارمغان می‌آورد.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا