لیگ برتر انگلیس

دیوید مویس می گوید آماده بازگشت به منچستریونایتد است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]


پس از یک دهه طولانی پس از بازنشستگی سر الکس فرگوسن، سرانجام احساس می شود که منچستریونایتد مرد مناسبی را با اریک تن هاگ هدایت می کند.

اوله گونار سولسشر، لوئیس فن خال، ژوزه مورینیو، و به عنوان موقت، رالف رانگنیک همگی در این بازی جادویی داشتند و دیوید مویس اولین نفری بود که فرگی را دنبال کرد.

دوران تصدی مویس یک فاجعه کامل بود. شاید اگر اینقدر بد پیش نمی رفت، باشگاه به این مارپیچ سقوط نمی کرد. او با قراردادی شش ساله به خدمت گرفته شد و حتی یک فصل هم نتوانست دوام بیاورد.

این اسکاتلندی همچنین به دلیل بی کفایتی اد وودوارد در اولین پنجره نقل و انتقالات خود در باشگاه به شدت ناامید شد. اما همه اینها با خوشحالی فراموش می شود، تا زمانی که دیوید مویز دوباره همه چیز را به دست آورد.

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

منچستریونایتد - وستهام یونایتد - لیگ برتر
عکس از Visionhaus/Getty Images

دیوید مویس بازگشت منچستریونایتد را در نقش دیگری در نظر می گیرد

دیوید مویس، سرمربی فعلی وستهم این هفته مصاحبه ای با پادکست انجام داد خاطرات یک مدیر عامل با استیون بارتلت.

در آن، مویس به دوران حضور خود در اولدترافورد می پردازد، اریک تن هاگ را تمجید می کند و می گوید که آماده بازگشت به باشگاه است – نه به عنوان یک مربی.

مویس در پاسخ به این سوال که آیا به یونایتد برمی‌گردد یا خیر، پاسخ داد: «فکر نمی‌کنم که هیچ‌وقت به‌عنوان سرمربی حضور داشته باشد، مطمئناً، پس زمان من تمام شده است.

“اما من همیشه دوست دارم در فوتبال حضور داشته باشم و امیدوارم کسی در این مسیر بخواهد از تجربیات من استفاده کند، اما منچستریونایتد تجربه خوبی است.”

مویس قبل از اشاره به مشکلات پشت صحنه که آنها را ناامید کرده است، با تن هاگ و جانشینان خود صحبت کرد.

او گفت: “آنها یک مربی واقعا خوب دارند و من به منچستریونایتد فکر می کنم [they] مدیران فوق العاده خوبی را انتخاب کرده اند، احتمالا برخی از بهترین مدیران.

“برخی از بهترین مدیرانی که تا به حال می‌توانید تصور کنید در منچستریونایتد بوده‌اند، بنابراین گاهی اوقات باید بگویید که آیا کاملاً باهوش هستید – و من مطمئن هستم که در تجارتی که در آن کار می‌کنید هستید – همیشه تقصیر رئیس نیست. که این درست پیش نمی‌رود.»

مویس بدون شک در یونایتد ناامید شد، اما سهم خود را در تصمیمات بد نیز گرفت، و سبک فوتبال و مصاحبه‌های کسل‌کننده‌اش نتوانست طرفداران را جذب کند. اخراج نهایی او اجتناب ناپذیر بود.

از آن زمان، دهه سختی برای مویس بوده است، با دو دوره حضور در وستهام، یکی در ساندرلند و دیگری در رئال سوسیداد.

آخرین دوره او در وستهام بهترین بوده است، با این حال، در این فصل او تحت فشار واقعی با کاهش عملکرد قرار دارد. تیم مویس پس از کسب رتبه هفتم در فصل گذشته، در رده هجدهم قرار دارد و در حال حاضر در ترکیب برای سقوط قرار دارد.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا