لیگ برتر انگلیس

گری نویل پس از پیروزی منچستریونایتد در دربی به گلیزرها حمله کرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


سه شکست گذشته منچستریونایتد در دربی، اتفاقات افسرده کننده ای بوده است. در هر یک از آنها، بازی عملاً تا نیمه تمام شده بود.

این باخت ها باعث شد تا در منچستریونایتد درون گرایی زیادی وجود داشته باشد و هواداران و کارشناسان به طور یکسان به دنبال یافتن دلایل اشتباه بودند.

عامل اصلی افول باشگاه خانواده گلیزر بوده است. مالکان ناخواسته نتوانسته اند پول خود را در تیم سرمایه گذاری کنند و وقتی پول باشگاه جمع شد، مدیران نالایق مانند اد وودوارد وظیفه خرج کردن آن را داشتند.

هفته گذشته یونایتد در اولین دربی اریک تن هاگ در اولدترافورد 2-1 مقابل منچسترسیتی پیروز شد. گری نویل بعد از بازی به وضعیت مالکیت پرداخت.

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

منچستریونایتد - آرسنال اف سی - لیگ برتر
عکس از رابی جی بارت – AMA/Getty Images

نویل به گلیزر ضربه می زند

گلیزرها زمانی که یونایتد بازی‌های بزرگی را از دست می‌دهند، با برجسته شدن ناکامی‌هایشان، موضوع مهمی هستند، بنابراین به گری نویل قدردانی می‌کنیم که به کاستی‌های آن‌ها پس از پیروزی پرداخته است.

نویل گفت اسکای اسپورتباشگاه همچنان به مالکان جدید نیاز دارد، گلیزرها باید در یکی دو ماه آینده به سرعت بفروشند.

این اعتماد به نفس بیشتری را به باشگاه می‌دهد، اینکه آن‌ها مدیر مناسبی دارند، و امیدواریم صاحبان بهتری داشته باشند، که پول مورد نیاز باشگاه را دریافت کرده‌اند، به جای اینکه از باشگاه استخراج کنند، می‌توانند برای باشگاه پول بگذارند. ”

مشاهدات نویل ارزش برجسته کردن دارد، زیرا ضروری است که گلیزرها برنامه های فروش باشگاه را دنبال کنند.

پس از دستور دادن به گروه راین برای ارزیابی پیشنهاد دهندگان، نوامبر گذشته، پیشنهادهای رسمی برای باشگاه دعوت شد. این موفقیتی است که هواداران یونایتد از سال 2005 رویای آن را داشتند.

اما مانند هر چیزی که بیش از حد خوب به نظر می رسد که درست باشد، دیدن باور کردن است، بنابراین بسیار مهم است که فشار را حفظ کنیم، و اجازه ندهیم که گلیزرها باور کنند که فقط به دلیل اینکه باشگاه در زمین پیروز می شود، نارضایتی و خشم از مالکیت آنها وجود دارد. اون فوت کرده.

هنوز هم وجود دارد، و با یک مدیر جدید فوق‌العاده که در راس آن قرار دارد، مهم‌تر است که مالکان جدید بلندپرواز و ثروتمند، در حالی که باشگاه در این ماه به قراردادهای قرضی وابسته است، مهم‌تر است.

تلگراف گزارش دهید که مناقصه ها تا اواسط فوریه دعوت می شوند. گزارش شده است که سر جیم رتکلیف یکی از کسانی است که قصد تصاحب را دارند.

اریک تن هاگ کار بزرگی انجام داده است تا باشگاه را پس از افت های فصل گذشته به پاهای خود بازگرداند. اکنون همانطور که نویل می‌گوید، مالکان جدید ملزم به هماهنگی با برتری در دوگوت هستند.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا