لیگ برتر انگلیس

اریک تن هاگ بالاخره می تواند آرون وان بیساکا را به بازیکنی 50 میلیون پوندی تبدیل کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


تصمیم منچستریونایتد برای خرج کردن 50 میلیون پوند برای آرون وان بیساکا در سال 2019 بازتابی از بازار نقل و انتقالات آن زمان بود. رقیب سیتی این نوع هزینه ها را برای دفاع کناری معمولی نشان داده بود.

در آن زمان این پذیرفت وجود داشت که یونایتد برای پتانسیل پرداخت می‌کرد، با مهارت‌های دفاعی قوی وان بیساکا که با ویژگی‌های حمله ضعیف جبران می‌شد.

کادر مربیگری اوله گونار سولسشر امیدوار بود که وان بیساکا را از یک الماس خشن به بازیکنی 50 میلیون پوندی تبدیل کند. اما واقعاً کار نکرد.

بازی هجومی وان بیساکا قبل از پسرفت، پیشرفت جزئی را نشان داد، در حالی که ترک‌هایی در قسمت دفاعی بازی او ظاهر شد. ممکن است اریک تن هاگ همه اینها را برطرف کند.

خواندن: نقل و انتقالات منچستریونایتد در قراردادهای قرضی، خارج از کشور برای ژانویه 2023 تایید شد

منچستریونایتد - منچسترسیتی - لیگ برتر
عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

تن هاگ می تواند وان بیساکا را به بازیکنی 50 میلیون پوندی تبدیل کند

زمانی که اریک تن هاگ در اوایل سال جاری به عنوان سرمربی منچستریونایتد منصوب شد، با یکی از هواداران آژاکس صحبت کردم که سرمربی با چه بازیکنانی می تواند جادوی خود را برای پیشرفت کار کند.

کسی که او انتخاب کرد، آرون وان بیساکا بود، که چند ماه بعد، شبیه تماس بدی بود. در حال حاضر، به نظر می رسد که او در تمام مدت درگیر چیزی بوده است.

وان بیساکا بر مشکلات مصدومیتی که در قسمت اول فصل او وجود داشت غلبه کرد و نمایش او در دربی منچستر اوج یک ماه کار سخت بود.

این مدافع راست در 471 دقیقه فوتبال در این فصل فقط یک گل دریافت کرده است، ضربه سر جک گریلیش در آخر هفته، که به خوبی در خط دفاعی بسیار بهبود یافته شیاطین سرخ جای گرفته است.

چیزی که در آخر هفته چشمگیرتر بود اعتماد به نفس او به توپ بود. در یک سکانس بازی در نیمه دوم، او به طرز ماهرانه ای پاهای خود را تغییر داد تا مالکیت توپ را حفظ کند و توپ را در اختیار یکی از هم تیمی های خود قرار دهد.

وان بیساکا ماه گذشته در بازگشت به میادین مقابل برنلی یک پاس گل داد و او دوباره به عنوان یک گزینه معتبر در تیم اصلی معرفی شد.

واضح است که کادر مربیگری اریک ده هاگ با این مدافع 25 ساله معجزه کرده است.

نامه گزارش می دهد که یونایتد هرگونه برنامه ای برای فروش یا قرضی وان بیساکا را کنار گذاشته و قصد دارد او را در این ماه حفظ کند.

این یک تصمیم عاقلانه است، زیرا مدافع در ابتدای مسیر پیشرفت خود تحت تن هاگ است.

مرد سابق کریستال پالاس بالاخره می تواند به مدافع 50 میلیون پوندی منچستریونایتد تبدیل شود که برای تبدیل شدن به او برنامه ریزی کرده بود.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 16 =

دکمه بازگشت به بالا