لیگ برتر انگلیس

ریو فردیناند از لوک شاو به عنوان بازیکن برتر بازی مقابل منچسترسیتی نام می برد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


ریو فردیناند، اسطوره منچستریونایتد پس از پیروزی 2-1 روز گذشته یونایتد مقابل منچسترسیتی، لوک شاو را به عنوان بازیکن برتر خود انتخاب کرد.

اریک تن هاگ یک بار دیگر این بازیکن 27 ساله را برای بازی در دفاع میانی انتخاب کرد و شاو نمایشی غالب در برابر ارلینگ هالند ستاره سیتی داشت.

شماره 23 یونایتد سه بازی از چهار بازی اخیر را در دفاع میانی آغاز کرده بود، اما بازی مقابل سیتیزن های پپ گواردیولا با هالند برتر در خط دفاعی، در مقایسه با ناتینگهام فارست، وولوز و اورتون یک گام بزرگ از نظر کیفیت بالاتر است.

تن هاگ علیرغم اینکه لیساندرو مارتینز، هری مگوایر و ویکتور لیندلوف را برای انتخاب در اختیار داشت، ترجیح داد در کنار رافائل واران و تایرل مالاسیا در دفاع چپ، شاو را در دفاع میانی بازی کند.

ریو فردیناند از لوک شاو به عنوان بهترین بازیکن منچستریونایتد مقابل منچسترسیتی نام برد

FBL-ENG-PR-MAN UTD-MAN CITY
عکس توسط OLI SCARFF/AFP از طریق گتی ایماژ

با برتری 2-1 یونایتد در مراحل پایانی درگیری در اولدترافورد، این شاو بود که جلوتر رفت و چند امتیاز مهم برای اطمینان از اینکه تیم تن هاگ سه امتیاز حیاتی را حفظ کرد، انجام داد.

شاو که در سال 2014 به یونایتد پیوست 27 میلیون پوند معامله از ساوتهمپتون، ضربه سر مهمی را در تیرک عقب انجام داد و میل او برای پاکسازی خطوط یونایتد باعث شد که او بی امان به توپ حمله کند و تیمش را به زمین برساند.

ملی پوش 28 بازی ملی انگلیس و واران در خنثی کردن تهدید هالند کار بزرگی انجام دادند و فوق ستاره نروژی در اولین حضورش در تئاتر رویاها بعدازظهر ناامیدکننده ای را تحمل کرد.

اما اجرای الهام گرفته شاو مورد تحسین فردیناند قرار گرفت.

صحبت کردن در VIBE با Fiveفردیناند گفت: “مرد مسابقه برای من لوک شاو بود. [He was brilliant] مخصوصاً در مراحل آخر بازی – ضربه سر در تیرک عقب، چند قطع توپ و آرامش تحت فشار.

لوک شاو همه آن را زیر سوال بردند – اگر او در هاف میانی بازی می کرد – او به مردم گفته است که من فعلا در هر جایی بازی خواهم کرد و من حداقل 8/10 را به شما می دهم.

جالب است ببینیم که آیا تن هاگ یک بار دیگر شاو را در پست دفاع میانی قرار می دهد یا نه وقتی یونایتد چهارشنبه به سلهرست پارک رفت تا با کریستال پالاس روبرو شود.

چیزی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟

به ما اطلاع دهیدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا