لیگ برتر انگلیس

Moises Caicedo می تواند جایگزین بلینگهام منچستریونایتد باشد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


انتظار می‌رود منچستریونایتد در میان باشگاه‌هایی باشد که در تابستان امسال برای جذب جود بلینگهام می‌جنگند آینه گزارش می دهد که او هدف اصلی باشگاه است.

همه چیز خوب و خوب است، اما به دست آوردن او با وجود رقابتی قدرتمند، دشوار خواهد بود، حتی اگر یونایتد شوت داشته باشد.

با هزینه احتمالی 150 میلیون پوندی، بلینگهام کل بودجه نقل و انتقالات را هزینه خواهد کرد. او ممکن است ارزشش را داشته باشد – اما استدلال‌های محکمی نیز برای انجام حرکت‌های جایگزین و ارزان‌تر وجود دارد.

در میان خطری که بلینگهام برای رفتن به جای دیگری، یونایتد انتخاب می کند دارند به هر حال گزینه های مختلف را در نظر بگیرید. یکی از آنها مویزس کایسدو است.

عکس از David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images

Moises Caicedo می تواند جایگزین بلینگهام یونایتد باشد

Moises Caicedo دو سال پیش با پیوستن به منچستریونایتد در ارتباط بود. تصمیم باشگاه برای به خدمت نگرفتن او یک تاسف بزرگ است.

برخلاف قرارداد بلینگهام که هافبک تصمیم گرفت به جای دیگری برود، این موردی بود که یونایتد از انتقال عقب نشینی کرد و کایسدو به جای آن تنها با 4.5 میلیون پوند با برایتون قرارداد امضا کرد.

خورشید گزارش می دهد که برایتون در تابستان آینده 70 میلیون پوند برای کایسدو طلب خواهد کرد و شیاطین سرخ همچنان مشتاق هستند. این رقم تلخی است که یونایتد باید بپردازد، با توجه به اینکه چقدر ارزان می توانست برای او قرارداد ببندد.

اما یونایتد باید این را فراموش کند و روی چیزی که اکنون کایدو تبدیل شده است تمرکز کند. او ارزش پول را دارد و به جای اینکه یک معامله گران قیمت در نظر گرفته شود، در مقایسه با بلینگهام – ارزان است.

Moises Caicedo با 70 میلیون پوند می تواند کمتر از نصف قیمت جود بلینگهام باشد. او می تواند به همان اندازه ارزشمند باشد.

کایسدو، 21 ساله، در جام جهانی برای اکوادور تحت تأثیر قرار گرفت و در آخرین بازی گروهی خود مقابل سنگال با وجود شکست، گلزنی کرد.

او یک سال بسیار چشمگیر را در لیگ برتر سپری کرد و در دو پیروزی مقابل منچستریونایتد که در آنها گلزنی کرد، همچنین چلسی، آرسنال و تاتنهام را شکست داد.

او یک هافبک با مهارت های همه جانبه خوب است، که اگر توافقی برای بلینگهام محقق نشود، می تواند یک برنامه عقب گرد بسیار ماهر باشد.

حتی می‌تواند یک حرکت زیرک‌تر باشد و به یونایتد اجازه می‌دهد برای یک مهاجم و سایر موقعیت‌های مورد نیاز نیز پول خرج کند.

پاسخ یونایتد به بلینگهام

امضای بلینگهام برای یک رقیب یک خطر بسیار واقعی است – اما دلیلی برای ناامیدی نیست. امضای Moises Caicedo برای نیمی از مبلغ، پاسخ بسیار قابل تحسینی خواهد بود.

کایسدو قبلاً کیفیت خود را در لیگ برتر ثابت کرده است و همچنین می تواند در کنار کازمیرو قرار بگیرد و شراکت بسیار خوبی را تشکیل دهد.

او در اوایل این هفته توسط پدری هافبک اسپانیایی انتخاب شد آرگوس: «کسی که دیدم بیشتر از همه مرا شگفت زده کرد، مویزس کایسدو از اکوادور بود.

او بسیار خوب است، او در سطح بالایی قرار دارد، من او را خیلی دوست دارم.

اگر یونایتد در نهایت با بلینگهام یا کایسدو به پایان برسد، باشگاه در جایگاه بهتری قرار خواهد گرفت.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

پنج بهترین جامپر کریسمس منچستر یونایتد، پیراهن های یکپارچهسازی با سیستمعامل و هدایای جشن برای هواداراننوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا