لیگ برتر انگلیس

هری مگوایر می‌گوید در جام جهانی با انگلیس رویای خود را زندگی می‌کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


هری مگوایر، مدافع منچستریونایتد می گوید که در جام جهانی با انگلیس رویای خود را زندگی می کند.

این مدافع میانی همیشه در مسیر صعود انگلیس به مرحله یک چهارم نهایی حضور داشته است. سه شیرها شنبه شب ساعت 19 به مصاف فرانسه می روند.

مگوایر، 29 ساله، اصرار دارد که با وجود اینکه با سوالاتی در مورد فرم خود وارد مسابقات شده است، چیزی برای اثبات ندارد.

این مدافع سال سختی را پشت سر گذاشت و جایگاه خود را به عنوان یک بازیکن ثابت منچستریونایتد تحت هدایت اریک تن هاگ از دست داد.

مگوایر می گوید که در رویا زندگی می کند

صحبت در یک کنفرانس مطبوعاتی، همچنین گزارش شده توسط وب سایت رسمی باشگاهمگوایر افت خود را در فرم تصدیق کرد اما گفت که همیشه به توانایی خود ایمان دارد.

او می گوید تنها دو بازیکن هستند که مانند او افتی در فرم نداشته اند.

مگوایر گفت: “من در رویا زندگی می کنم. من هر کاری را که همیشه دوست داشتم انجام می دهم. بنابراین برای مرحله بعدی حرفه‌ام، می‌خواهم شروع به کسب جام کنم.

سال گذشته سخت بود و من به خوبی در پنج سال گذشته در سطح بالا بازی نکردم. اما در طول دوران حرفه ای، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو احتمالا تنها دو نفری هستند که افت نکرده اند.

عکس از کریگ مرسر/MB Media/Getty Images

مگوایر اذعان می‌کند که مسی و رونالدو را در اختیار ندارد – اما اگر هر دو را شکست دهد و جام جهانی امسال را شکست دهد، می‌تواند یکی بهتر پیش برود.

او ابتدا باید فرانسه و کیلیان امباپه را پشت سر بگذارد و پس از بازگشت به فرم احساس اعتماد به نفس می کند. او گفت خوشحالم که برای بازگشت به مسیر درست زمان بندی کرده است.

او گفت: “من واقعا خوشحالم که این اتفاق در بزرگترین تورنمنت رخ داد. اکنون، احساس می کنم در جای خوبی هستم. از نظر روحی احساس خوبی دارم، از نظر جسمی احساس خوبی دارم. احساس شادابی می کنم و فقط منتظر یک بازی بزرگ در روز شنبه هستم.

“برای بازگرداندن جایم بجنگ”

مگوایر اعتراف می کند که نبودن یک بازیکن ثابت در سطح باشگاهی عجیب بوده است – و او قصد دارد وقتی به لیگ برتر بازگردد این موضوع را اصلاح کند.

او گفت: «این اولین سالی است که در چند بازی واقعاً روی نیمکت می نشینم. بدیهی است که من هم مصدوم شدم، یک مصدومیت از ناحیه ران که من را چهار هفته دور نگه داشت، اما برای بازگرداندن جایگاهم به یونایتد خواهم جنگید.

“من فکر نمی کنم که من یک نکته را در اینجا ثابت کرده باشم. من در تیم تورنمنت یورو بودم، بنابراین می دانم چه توانایی هایی دارم. من سال گذشته را پنهان نکرده ام. سخت بود، اما من همیشه می دانستم و به خودم اعتقاد زیادی داشتم که فرم خودم را پیدا می کنم و اعتماد به نفس و تمرکزم را دوباره به دست خواهم آورد.»

مگوایر در این آخر هفته به مصاف یکی از هم باشگاهی های خود به نام رافائل واران می رود که رقیبی برای موقعیت اوست، در حالی که دیگری به نام لیساندرو مارتینز نیز در مرحله یک چهارم نهایی حضور دارد. یونایتد از نظر عمق کیفیت واقعی دارد، و در حالی که آنها در طول فصل به آنها نیاز دارند، او پس از بازگشت کارش را قطع می کند تا یکی از آنها را مجبور به کناره گیری کند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

زینیو برنده جام جهانی می گوید کاسمیرو بهترین بازیکن برزیل استنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + دو =

دکمه بازگشت به بالا