لیگ برتر انگلیس

گل آنتونی مارسیال می تواند بسیار مهم باشد زیرا مهاجمی که برای نقش کلیدی در یونایتد آماده می شود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اریک تن هاگ از نمایش دفاعی منچستریونایتد مقابل کادیز به خصوص در نیمه اول ناراضی بود.

یونایتد در راه شکست 4-2 در 13 دقیقه ابتدایی دو گل دریافت کرد.

دروازه بان مارتین دوبراوکا یک بازی برای فراموش کردن داشت، در حالی که چهار دفاعی یونایتد دقیقاً شبیه دفاعی به نظر می رسید که دارای سه بازیکنی بود که در این فصل بازی رقابتی را شروع نکرده بودند.

نکات مثبتی از بازی وجود داشت و مسلماً مهمترین آنها برای فصل منچستریونایتد ثبت گل آنتونی مارسیال بود.

عکس منچستریونایتد/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

آنتونی مارسیال در جدول امتیازات

آنتونی مارسیال از همان لحظه ای که برای اولین بار مقابل کادیز وارد توپ شد، قصد نشان داد و تلاشی از راه دور را شلیک کرد که توسط دروازه بان دفع شد.

برای بازیکنی که گاهی به خاطر زبان بدنش مورد انتقاد قرار گرفته است، نمایش مارسیال همه چیزهای درست را به ما می گفت.

مارسیال مایل بود تا جایی که ممکن است توپ را به دست بیاورد، در عمق زمین بیفتد، دریفت کند و به خوبی با هم تیمی هایش ارتباط برقرار کند.

پنالتی که او به ثمر رساند، دستی در خلق آن داشت و با زیدان اقبال، هافبک 19 ساله که در محوطه جریمه خطا شد، یک و دو بازی کرد.

مارسیال جلو آمد و با بی‌اعتنایی یک پاننکا به ثمر رساند و عذابی را برای میزبان اسپانیایی که به تازگی شاهد حذف اشرف حکیمی از جام جهانی با مراکش از جام جهانی با مراکش بودند، بر باد داد.

اعتماد به نفس مهاجم مشخص بود. دلیلش هم قابل درک است. تنها چیزی که او را در این فصل عقب نگه داشته، آمادگی جسمانی است، نه عملکرد او در زمین.

مارسیال سه بار در پیش فصل گلزنی کرد و چهار گل رقابتی به ثمر رساند – بیشتر از گلزنی کریستیانو رونالدو در کسری از زمان بازی – به اضافه دو پاس گل.

قرار گرفتن در جدول امتیازات در اینجا به روند او ادامه داد و این برای تن هاگ بسیار مهم است. منچستریونایتد با گزینه های بسیار محدودی که در خط حمله وجود دارد و مارکوس راشفورد هنوز در جام جهانی دور است، به آنتونی مارسیال با اعتماد به نفس، خوش شانس و مطمئن نیاز دارد.

چالش این است که او را به بازی های رقابتی با آمادگی کامل برسانیم. ممکن است در ژانویه نیروهای تقویتی به جلو برسند، اما یونایتد سه بازی مهم در این سال تقویمی باقی مانده است، قبل از باز شدن پنجره.

مارسیال می تواند یک مهاجم خط خطی باشد که وقتی اعتماد به نفس داشته باشد و گلزنی کند، پیشرفت می کند. مهم این بود که او قانع کننده به میادین بازگشت. علاوه بر اینکه بدون هیچ مشکلی از نظر آمادگی جسمانی بازی را پشت سر گذاشت، دیدن بازی خوب و گلزنی او همان چیزی بود که لازم بود.

دفاع ضعیف از دفاع موقت را فراموش کنید، مارسیال در حال حاضر بهترین گزینه یونایتد در خط حمله است، و او موفق شد. این چیزی است که بیشترین اهمیت را از نمایش چهارشنبه شب داشت.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

اریک تن هاگ می گوید که انتظار دارد ستاره های منچستریونایتد بلافاصله پس از بازگشت کمک کنندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا