لیگ برتر انگلیس

رایس می‌گوید برخی از مهارت‌هایی که راشفورد در تمرین انجام می‌دهد «دیوانه‌کننده» هستند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


مهارت های مارکوس راشفورد مهاجم منچستریونایتد در زمین تمرین توسط دکلان رایس “دیوانه کننده” توصیف شده است.

رایس بارها با انتقال به اولدترافورد در ارتباط بوده است، اما در حال حاضر، به نظر می رسد که قیمت او برای هر تغییری گران باشد.

هافبک با او صحبت می کرد مال انگلیس کانال های رسمی رسانه های اجتماعی برای آنها اتاق خاطرات بخش پیش از درگیری با ایالات متحده

او رشفورد را – که در پیروزی 6-2 روز دوشنبه مقابل ایران وارد زمین شد و گلزنی کرد – به عنوان یکی از ماهرترین بازیکنان تیم معرفی کرد.

عکس مصطفی یالچین/ خبرگزاری آنادولو از طریق گتی ایماژ

رایس در راشفورد

رایس گفت: «اگر می‌خواهم بگویم مهارت‌ها، راشی کارهای دیوانه‌کننده‌ای با توپ انجام می‌دهد، اما او این کار را با حرکت آهسته انجام می‌دهد، خیلی خوب به نظر می‌رسد.»

راشفورد از زمان شکست پنالتی‌هایش در یورو 2020 که از روی نیمکت مقابل ایران بیرون آمد، برای انگلیس بازی نکرده بود.

اما او فقط با سه لمس گلزنی کرد که ممکن است تا حدودی ناامیدی آن شب در ومبلی را از بین ببرد.

انگلیس گزینه های بزرگی در خارج از نیمکت دارد که می تواند به تیم های خسته کننده آسیب برساند و سرعت و صراحت رشفورد می تواند بسیار حیاتی باشد.

این ورزشی گزارش می دهد که ساوتگیت قرار است یک تیم بدون تغییر را برای بازی با آمریکا معرفی کند، که به این معنی است که راشفورد دوباره روی نیمکت خواهد نشست.

لوک شاو و هری مگوایر مقابل ایران بازی کردند و هر دو گلزنی کردند و هر دو به شایستگی جایگاه خود را در تیم حفظ خواهند کرد.

برای مگوایر، این بازی پنجاهمین بازی خواهد بود و ایمان ساوتگیت به این مدافع هرگز تزلزل نکرده است، حتی اگر آمادگی و فرم او برای یونایتد ضعیف بوده است.

رشفورد زمان بازگشت خود را به ترکیب انگلیس کاملاً تعیین کرده است و امیدوار است شانس های بیشتری برای گلزنی در صحنه جهانی داشته باشد.

سم پرستون یک روزنامه نگار خبری و ورزشی استاندارد طلایی NCTJ است که در انجمن مطبوعات تحصیل کرده است. او همچنین دارای یک حقوق 2:1 با مدرک حقوق فرانسه از دانشگاه بیرمنگام است که شامل یک سال تحصیل در دانشگاه بوردو مونتن است. او یک مربی فوتبال سطح 1 FA است که در نمایش بی‌بی‌سی ویکتوریا دربی‌شایر در سال 2018 ظاهر شد و همچنین محتوای فوتبال دیجیتال و قطعات برنامه روز مسابقه برای کلچستر یونایتد، منسفیلد تاون و استاکپورت کانتی نوشته است.

تمجید گرت ساوتگیت “باورنکردنی” هری مگوایر در آستانه پنجاهمین بازی ملی انگلیسنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا