لیگ برتر انگلیس

کریستیانو رونالدو بدون شک میراث خود را در منچستریونایتد تضمین کرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


کریستیانو رونالدو باید می رفت. همه ما می توانیم در مورد آن اتفاق نظر داشته باشیم – درست مانند روی کین در سال 2005. هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.

سال‌ها بعد، روی کین همچنان به عنوان یک اسطوره باشگاه مورد احترام است و همین امر در مورد کریستیانو رونالدو حتی در حال حاضر نیز صادق است.

رونالدو در دو دوره حضورش در این باشگاه چیزهای زیادی به منچستریونایتد داده است که در چند ماه گذشته از بین رفته و تصمیمی اشتباه برای انجام یک مصاحبه جنجالی گرفته است.

در تصویر بزرگ دوران حرفه ای او، درامی که رونالدو نامیده است، یک لکه کوچک است. اکنون تصمیم گرفته شده است که او را از تیم کنار بگذاریم، دیگر نیازی به پرداختن به اضطرابی که او ایجاد کرد وجود ندارد – همه ما می توانیم ادامه دهیم.

دو تصمیمی که کریستیانو رونالدو در هفته گذشته گرفت در واقع بسیار خوب بود. و آنها بدون شک میراث او را در باشگاه حفظ کرده‌اند – که حتی رفتن او با صدای بلند و نه تلخ به یاد می‌آید.

عکس جیمز گیل/گتی ایماژ

فدای حقوق 16 میلیون پوندی

خروج رونالدو از هر دو طرف بالغانه برخورد شد. این می توانست به یک بن بست تبدیل شود که ماه ها ادامه داشت.

درعوض از هر دو طرف یک استراحت خالص وجود داشته است و این تا حد زیادی به دلیل تصمیم کریستیانو رونالدو برای صرف نظر از باقیمانده 16 میلیون پوند خود است.

شاید یونایتد می توانست در صورت امتناع از او به دلیل نقض قرارداد شکایت کند، اما این یک ماجرای زشت بود.

اگرچه رونالدو به پول نیاز ندارد و می تواند آن را با قراردادی پرسود در جاهای دیگر به دست آورد، 16 میلیون پوند پول زیادی است که می توان از آن عاقلانه استفاده کرد و دستمزد را کاهش داد.

رونالدو در مصاحبه خود اظهار داشت که یونایتد را دوست دارد و بهترین ها را برای باشگاه می خواهد. به راحتی می‌توان از دریچه‌ای بدبینانه به این موضوع نگاه کرد، اما اقدامات او پشتیبان صحبت‌های او بوده است.

انصراف از باقیمانده حقوق و خروج بدون پرداخت، ژستی بود که شکاف ایجاد شده توسط مصاحبه و چند ماه ناراحت کننده را التیام بخشید.

در حال خروج از گلیزر به سمت گلیزر شلیک می کند

واضح است که تصمیم گلیزرها برای باز کردن درهای فروش در خط لوله بوده است، اما ظاهر شدن این موضوع تنها یک ساعت پس از جدایی رونالدو، اتفاقی به نظر نمی رسد.

خروج رونالدو در همان شبی که به پایان رسید گلیزر برای فروش باشگاه اعلام آمادگی کرد، مهم است. حتی از نقطه نظر اپتیک، این بدان معناست که خروج او به عنوان یک موقعیت مثبت و نه غم انگیز به یاد خواهد آمد.

انتقاد رونالدو از مالکان آنها را به جایی نمی رساند. او در مصاحبه خود از آنها انتقاد کرد و آنها را به بی توجهی به باشگاه متهم کرد.

این بازیکنی است که با امتناع از نوشیدنی، قیمت سهام کوکاکولا در یورو 2020 را پاک کرد. نظر رونالدو مهم است.

و حتی اگر با تأثیر رونالدو بر تصمیم آنها مخالف باشید، حرکت او برای رفتن به دنبال گلیزرها در مصاحبه اش بدون توجه به قدردانی است.

گلیزرها امیدوار بودند که رونالدو راه حلی سریع برای مشکلات یونایتد باشد، یک راه حل چسبنده برای تبدیل شدن به میانبری برای موفقیت. این آخرین پرتاب تاس آنها بود و شکست خورد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

پاتریس اورا می گوید که عاشق جود بلینگهام در منچستریونایتد استنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا