لیگ برتر انگلیس

کریستین اریکسن حکم خود را در مورد تکل پرواز و جشن لایدونی می دهد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


کریستین اریکسن به شوخی گفته است که آیسا لایدونی باید به دلیل تکل “پرواز” روی بازیکن بازیساز در تساوی بدون گل دیروز دانمارک و تونس در جام جهانی اخراج می شد.

در دقیقه دوم درگیری گروه D، شماره 14 تونس با گل میخ هایش از زمین به سمت طلسم دانمارک پرتاب شد.

خوشبختانه برای لایدونی و مهمتر از آن اریکسن، تنها چیزی که هافبک تونسی با آن تماس گرفت توپ بود.

اگر شماره 14 یونایتد تمام نیروی چالش را احساس می کرد، با توجه به اینکه چالش تهاجمی لایدونی خطرناک و خارج از کنترل بود، می توانست با خطر آسیب دیدگی جدی روبرو شود.

عکس توسط MIGUEL MEDINA/AFP از طریق گتی ایماژ

پس از انجام تکل رعد و برق، این بازیکن 25 ساله که برای فرنچواروش مجارستان بازی می کند، مانند گل برتری در فینال جام جهانی را به ثمر رساند و اریکسن نتوانست در پاسخ لبخند بزند.

علیرغم اینکه جوناس اریکسون، داور سابق بازی ادعا کرد که تونسی به دلیل “یک تکل احمقانه” حرفه اریکسن را به خطر انداخته است، لیدونی توضیح داد که او هرگز قصد آسیب رساندن به این بازیکن 30 ساله را نداشت.

کریستین اریکسن در مورد تکل پروازی و جشن وحشیانه آیسا لایدونی حکم می‌کند.

علیرغم اینکه اریکسون داور سابق لایدونی را به خاطر چالش بی پرواش به شدت مورد انتقاد قرار داد، شماره 14 یونایتد آن را کنار گذاشت و او فاش کرد که انتظار داشت تونسی ها با شدت زیادی بازی کنند.

صحبت کردن از طریق Tipsbladet هافبک تهاجمی پس از انجام صد و هجدهمین بازی خود برای دانمارک، در ابتدا نتوانست در مقابل اظهارنظری شوخ طبعانه مقاومت کند: «او قطعاً کارت قرمز خواهد گرفت.

“نه، اینطور نبود… من توپ را لمس می کنم و او پرواز می کند. این چیز عجیبی نبود و ما می دانستیم که آنها با شدت زیادی خواهند آمد.”

عکس از Tnani Badreddine/DeFodi Images از طریق Getty Images

اریکسن پس از انجام تکل، در مورد جشن لایدونی گفت: «من توانستم به این موضوع بخندم. ایستادم و لبخند زدم و به آن خندیدم و پرسیدم چه خبر است؟

“اما من فکر می کنم بسیار احساسی بود. می شد آن را در آنها احساس کرد. آنها دوست دارند هواداران را در کنار خود داشته باشند، و شاید ما دانمارکی ها هر چند وقت یک بار فاقد آن باشیم.

ممکن است زمانی و مکانی باشد که شما این کار را انجام دهید و هر روز نیست که یک تکل را جشن بگیرید. این شاید کاری باشد که بریتانیایی ها سال ها پیش انجام دادند. اما امروز از هر چیزی که می توانستند استفاده کردند. [I] به آن احترام بگذار.»

دانمارک اریکسن روز شنبه در دیدار با فرانسه تحت هدایت رافائل واران به مسابقات جام جهانی بازگشت.

هوادار پرشور فوتبال که در سال 2016 مدرک معتبر NCTJ را در روزنامه نگاری ورزشی چندرسانه ای به پایان رساند.

بازیکنان جام جهانی برای تماشا: جاناتان دیویدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا