لیگ برتر انگلیس

گلیزر با پیشنهاد 4.5 میلیارد پوندی برای فروش یونایتد همکاری خواهد کرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


بن جاکوبز روزنامه نگار گزارش داده است که شنیده است گلیزرها برای فروش منچستریونایتد چقدر پول می خواهند.

شب گذشته، بیانیه ای در مورد وب سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد امروز اعلام کرد که هیئت مدیره این شرکت روندی را برای بررسی گزینه های استراتژیک برای باشگاه آغاز می کند.

به عنوان بخشی از این فرآیند، هیئت مدیره همه جایگزین های استراتژیک، از جمله سرمایه گذاری جدید در باشگاه، فروش، یا سایر معاملات مربوط به شرکت را در نظر خواهد گرفت.

و در توییترجیکوبز ایده ای درباره تعداد مورد نیاز برای حتی خرید یونایتد از خانواده گلیزر ارائه کرده است.

عکس از لارنس گریفیث/گتی ایماژ

جیکوبز در مورد اینکه گلیزر چقدر می خواهد یونایتد را بفروشد

او می گوید که حداقل 4.5 میلیارد پوند برای متقاعد کردن گلیزرها کافی است که پیشنهاد دهنده جدی است و بودجه لازم برای خرید باشگاه را دارد.

اما به نظر می رسد که آنها در واقع حتی بیشتر از این هم می خواهند که با توجه به میزان علاقه مورد انتظار، کنترل باشگاه را برای همیشه کنار بگذارند.

چلسی در اوایل سال جاری به طور غیرمنتظره ای برای فروش گذاشته شد و این روند مناقصه نشان می دهد که یونایتد چگونه ممکن است پیش برود.

قیمت خرید نهایی احتمالاً بیشتر از استمفورد بریج خواهد بود و باید دید چه کسی به طور جدی وارد بازار خواهد شد.

قیمت درخواستی ممکن است برای پیشنهاد دهندگان بالقوه گران باشد، اما اگر کسی بتواند بودجه مورد نظر گلیزرها را تامین کند، احتمالاً جیب های عمیقی برای خرج کردن آنچه یونایتد به آنها نیاز دارد خواهد داشت.

این می تواند یک معامله گران قیمت باشد و همانطور که بیانیه می گوید، همه راه ها در نظر گرفته شده است.

گلیزرها علیرغم اعتراضات سال‌ها به یونایتد چسبیده‌اند و متأسفانه به این کار ادامه خواهند داد تا زمانی که دقیقاً به آنچه می‌خواهند برسند.

یونایتد باید اطمینان حاصل کند که مالکان جدید قصد بسیار بهتری دارند، زیرا آنها به دنبال بازسازی که به تاخیر افتاده و سرمایه گذاری در امکانات باشگاه هستند.

سم پرستون یک روزنامه نگار خبری و ورزشی استاندارد طلایی NCTJ است که در انجمن مطبوعات تحصیل کرده است. او همچنین دارای یک حقوق 2:1 با مدرک حقوق فرانسه از دانشگاه بیرمنگام است که شامل یک سال تحصیل در دانشگاه بوردو مونتن است. او یک مربی فوتبال سطح 1 FA است که در نمایش بی‌بی‌سی ویکتوریا دربی‌شایر در سال 2018 ظاهر شد و همچنین محتوای فوتبال دیجیتال و قطعات برنامه روز مسابقه برای کلچستر یونایتد، منسفیلد تاون و استاکپورت کانتی نوشته است.

باید به فروش احتمالی منچستریونایتد توسط گلیزر پاسخ دهدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا