لیگ برتر انگلیس

گلیزر از تابستان به دنبال فروش منچستریونایتد بوده است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


تایید رسمی تنها شب گذشته اعلام شد اما گلیزرها از تابستان در حال بررسی فروش منچستریونایتد هستند.

که با توجه به تلگراف، که ادعا می کنند با برخی از خودی ها و منابع یونایتد آشنا با روند بالقوه تصاحب صحبت کرده اند.

یکی از منابع درباره اینکه گلیزر به دنبال فروش کامل یا سرمایه گذاری جزئی اقلیت جدید است، گفت: «من می گویم این به تابستان بازمی گردد.

این گزارش همچنین می گوید که برخی از پیشنهاد دهندگانی که تلاش کردند و نتوانستند چلسی را بخرند، اکنون می توانند برای تصاحب یونایتد پای میز مذاکره بیایند.

عکس از Shaun Botterill/Getty Images

گلیزر از تابستان در حال بررسی فروش یونایتد بوده است

این گزارش می گوید که یونایتد احتمالاً تا بعد از کریسمس هیچ پیشنهاد رسمی روی میز نخواهد داشت، زیرا سرمایه گذاران بالقوه می خواهند دروغ زمین را دریافت کنند.

و البته مهم است که یونایتد وقت بگذارد و به پیشنهاد دهنده مناسب که بهترین منافع باشگاه را در دل دارد بفروشد.

چلسی با مالک جدید خود که بلافاصله پس از پنجره نقل و انتقالات که به طور آشفته ای اجرا می شد، توماس توخل را اخراج کرد، مشکلاتی داشته است.

او همچنین یک بازی شمال و جنوب را ارائه کرده است و بر شکاف‌های دانش خود از فوتبال انگلیس تأکید کرده است – و یونایتد نمی‌خواهد در وضعیت مشابهی قرار بگیرد.

گزارشی که گفته می‌شود گلیزرها ماه‌ها است که به دنبال فروش این باشگاه بوده‌اند به این معنی است که کسانی که ثروت لازم برای خرید باشگاه را دارند و در آن حلقه‌ها نقل مکان می‌کنند، احتمالاً برای مدتی از بیانیه قریب‌الوقوع آگاه بوده‌اند.

این به آنها زمان می‌دهد تا فکر کنند که آیا می‌خواهند یونایتد را بخرند یا خیر. چگونه می توانند آن را بپردازند و چگونه می خواهند باشگاه را اداره کنند.

بیانیه گلیزر پیشرفت بسیار خوبی است، اما بسیار مهم است که مالکان جدید متعهد به حل مسائل در باشگاه باشند.

این نمی تواند پس از مدت ها مبارزه برای جلب نظر گلیزرها از ماهیتابه در آتش باشد و یونایتد باید حرکت بعدی را درست انجام دهد.

سم پرستون یک روزنامه نگار خبری و ورزشی استاندارد طلایی NCTJ است که در انجمن مطبوعات تحصیل کرده است. او همچنین دارای یک حقوق 2:1 با مدرک حقوق فرانسه از دانشگاه بیرمنگام است که شامل یک سال تحصیل در دانشگاه بوردو مونتن است. او یک مربی فوتبال سطح 1 FA است که در نمایش بی‌بی‌سی ویکتوریا دربی‌شایر در سال 2018 ظاهر شد و همچنین محتوای فوتبال دیجیتال و قطعات برنامه روز مسابقه برای کلچستر یونایتد، منسفیلد تاون و استاکپورت کانتی نوشته است.

گری نویل تحلیل خود را در مورد اینکه چرا گلیزرها باید منچستریونایتد را بفروشند، نشان دادنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا