لیگ برتر انگلیس

ناامیدی پرتغال از رونالدو نشان می دهد که تن هاگ با چه چیزی سر و کار داشته است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


پرتغال مسابقات جام جهانی خود را از روز پنجشنبه آغاز می کند و آنها خوشحال خواهند شد که در نهایت شروع به کار کنند.

تدارکات آنها تحت تسلط جنجال خودساخته پیرامون کریستیانو رونالدو بود که یک هفته قبل از مسابقات در مصاحبه ای به باشگاه خود حمله کرد.

گمانه زنی ها در مورد رونالدو در تمام هفته ادامه داشت و فرناندو سانتوس، سرمربی، ژائو ماریو وینگر و برونو فرناندس هم تیمی یونایتد در میان کسانی بودند که در مورد آن در رسانه ها مورد سوال قرار گرفتند.

در حالی که روزهای قبل از بازی پرتغال مقابل غنا شروع می شود، احساس عصبانیت در اردوی پرتغال وجود دارد که سوالات رونالدو همچنان ادامه دارد.

روبن دیاس، مدافع منچسترسیتی در مورد سوال دیگری از رونالدو به نقل از رسانه ها ابراز ناراحتی کرد. فرانسه 24 گزارش شده است.

ستاره پرتغالی گفت: “فکر می کنم ما به اندازه کافی در مورد این موضوع صحبت کرده ایم، چیز زیادی برای اضافه کردن وجود ندارد. به عنوان یک تیم، اکنون روی جام جهانی تمرکز خواهیم کرد و نه مسائل دیگر.

فکر نمی‌کنم مسائل کریستیانو به چیزی که ما در اینجا برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم لطمه‌ای وارد کرده باشد، بنابراین چیز زیادی برای گفتن در مورد آن ندارم.

عکس از کریگ مرسر/MB Media/Getty Images

تن هاگ در تمام فصل با این موضوع سروکار داشته است

ناامیدی بازیکنان پرتغال که با این سیرک سر و کار دارند، دیدن از دور تقریباً آرامش بخش است.

از زمانی که رونالدو برای آخرین بازی تدارکاتی مقابل رایو وایکانو به تیم بازگشته است، اریک تن هاگ باید در تمام فصل با آن کنار بیاید.

به نظر می رسد که تن هاگ و یونایتد به یک سمت کشیده شده اند و رونالدو به سمت دیگری کشیده شده است. باشگاه دارد اکنون اعلام شده است جدایی ستاره پرتغالی

دو مورد از رضایت‌بخش‌ترین بردهای فصل، در خانه تاتنهام و خارج از خانه فولام، تحت الشعاع حرکات خارج از زمین رونالدو قرار گرفته است.

اکثر کنفرانس های مطبوعاتی خود تن هاگ با سوالاتی در مورد رونالدو تسلط داشت. این یک حواس پرتی بزرگ بوده است، مصرف انرژی ذهنی مدیر برای مقابله با همه اینها.

آیا رونالدو ارزشش را دارد؟ نه در یونایتد در این فصل، نه زمانی که او آشکارا به بی انگیزگی خود اعتراف می کند.

یونایتد در این فصل عملکرد خوبی داشته و علیرغم حواس پرتی رونالدو، نتایج قدرتمندی کسب کرده است. اکنون پرتغال با همان مانع برای مذاکره روبروست.

اینکه آیا آنها می توانند، به آنها و مدیرشان بستگی دارد. اریک تن هاگ نشان داده است که می توان آن را انجام داد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

کودی گاکپو هدف یونایتد می گوید که او را با رابین فن پرسی مقایسه می کنند مفتخر استنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + دو =

دکمه بازگشت به بالا