لیگ برتر انگلیس

گری نویل تحلیلی را در مورد اینکه چرا گلیزرز باید منچستریونایتد را بفروشد، انجام داد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


گلیزرها در حال آماده شدن برای بررسی فروش منچستریونایتد هستند اسکای نیوز و ورزشکاران.

این خبر بزرگی است، حتی بزرگتر از ترک باشگاه کریستیانو رونالدو، و تقریباً در رده “خیلی خوب برای واقعی بودن” قرار می گیرد.

اما اشتباه نکنید، نیاز گلیزرها به فروش منچستریونایتد بسیار واقعی است. آنها جای دیگری ندارند جز اینکه بخواهند فروش را در نظر بگیرند و باشگاه متعاقباً یک پیشنهاد را منتشر کرد بیانیه رسمی تایید این خبر.

قرارداد رونالدو عملاً آخرین پرتاب تاس برای تلاش برای “رفع” مشکلات باشگاه به قیمت ارزان بود، با یک راه حل چسبنده گچ. شکست خورده است.

عکس کاترین ایویل/گتی ایماژ

چرا گلیزرها باید منچستریونایتد را بفروشند؟

گری نویل ستاره سابق منچستریونایتد در چند سال گذشته به طور فزاینده‌ای منتقد گلیزرها بوده است و ماه گذشته صحبت کرد و گفت که انتظار دارد آنها را به فروش برساند.

به نقل از نامهنویل موقعیت ضعیف گلیزرها را به دلیل کمبود بودجه برای ارائه پشتیبانی مورد نیاز منچستریونایتد توضیح داد.

او گفت: “من نمی توانم ببینم که چگونه این پایدار است، چگونه آنها نمی توانند سرمایه گذاری کنند، یا شریک یا بفروشند. من فقط نمی توانم آن را ببینم. آنها پولی ندارند تا بتوانند آنچه منچستریونایتد نیاز دارد را انجام دهند.

یونایتد نمی تواند مانند آنها استادیوم داشته باشد، در حالی که بقیه ورزشگاه ها در اروپا و لیگ برتر در مقیاسی که هستند پیشرفت می کنند. این فقط سهل انگاری مطلق است که آن استادیوم را به سطح مورد نیاز خود نرسانیم.

این مبلغ نیم میلیارد برای بازسازی، یک میلیارد به علاوه برای یک استادیوم جدید است. سپس شما سرمایه گذاری زمین آموزشی را دارید.

می بینید چلسی چه خرج می کند، آرسنال امسال چه خرج کرده است، سیتی چه چیزهایی دارد. یونایتد باید هر سال پول زیادی خرج کند و آنچه در این تابستان خرج کرد بسیار بالاتر از بودجه ای بود که می خواستند خرج کنند – آنها هفته گذشته در تماس با سرمایه گذاران این را گفتند.

و این باعث می‌شود که آنها به طرز خطرناکی پول نقد کم کنند، با وامی که باید به پرداخت آن ادامه دهند. بازار بدهی قوی نیست، بازار سرمایه گذاری ضعیف است… بنابراین آنها باید کاری انجام دهند و روی چیزی کار خواهند کرد.»

گزارش از اسکای نیوز می گوید که گلیزرها به دنبال بررسی همه گزینه ها، از سرمایه گذاری اقلیت تا فروش کامل هستند.

این اولین بار در 17 سال مالکیت است که آنها به دنبال کاهش کنترل خود بر یونایتد هستند و نشانه ای از پذیرش آنهاست که نمی توانند منابع مالی مورد نیاز برای بازسازی زمین تمرین و استادیوم را تامین کنند، چه رسد به سرمایه گذاری برای جذب بازیکنان از پول خود. .

هواداران یونایتد فریفته نخواهند شد، اما این خبر به هیچ وجه منتشر نشده است. نویل با نظرات خود در ماه گذشته دقیقاً آن را پیش بینی کرد، و به نظر می رسد گلیزرها با او موافق هستند، که وقت آن رسیده است که یا از جای دیگری کمک بخواهید، یا باشگاه را به طور کلی به دستان تواناتر واگذار کنید.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

منچستریونایتد بیانیه رسمی منتشر کرد که در آن برنامه فروش را تایید می کندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا