لیگ برتر انگلیس

بلینگهام تنها در صورتی با منچستریونایتد قرارداد می بندد که این چالش را بخواهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


جود بلینگهام با به ثمر رساندن گل اول در پیروزی 6-2، پیروزی انگلیس مقابل ایران را رهبری کرد و حضور خود را به عنوان یک ستاره در عرصه جهانی تایید کرد.

بلینگهام پسر شگفت‌انگیز سه شیر است که برای تیم آلمانی بوروسیا دورتموند بازی می‌کند، پس از اینکه منچستریونایتد تلاش کرد و نتوانست او را در سال 2020 به خدمت بگیرد.

این هافبک بازیکنی است که یونایتد همچنان دوست دارد آن را به خدمت بگیرد – مثل هر تیم بزرگی در اروپا.

ریو فردیناند با او صحبت کرد پرنیان با پنج پس از برد انگلیس مقابل ایران، از او پرسیده شد که آیا معتقد است بلینگهام به منچستریونایتد خواهد پیوست؟ او پاسخ ولرمی داشت.

عکس ریچارد هیثکوت/گتی ایماژ

فردیناند به سوال بلینگهام به یونایتد پاسخ می دهد

فردیناند پاسخ داد: “در واقع فکر می کنم اکنون خود را به جای جود بلینگهام قرار دهید… سیتی به دنبال او خواهد بود، رئال مادرید احتمالاً او را دوست خواهد داشت، همه آنها خواهند بود، بارسا، بایرن برای او خواهند بود.

کار زیادی برای انجام دادن در یونایتد وجود دارد، این است که آیا او فکر می‌کند که می‌دانید من چه چیزی می‌توانم کاتالیزوری باشم که این باشگاه را به جایی که باید برگردانم.

این تنها راهی است که او در ذهنش می‌گوید «من می‌توانم آن مرد باشم»، اگر فکر می‌کند می‌تواند آن مرد باشد، منچستریونایتد باشگاه اوست، اما من نمی‌بینم که او چنین تصمیمی بگیرد. “

بلینگهام تابستان آینده منتخب باشگاه های برتر اروپا را در اختیار خواهد داشت، و در حالی که یونایتد یکی از بازیکنانی است که ممکن است توانایی خرید او را داشته باشد، متقاعد کردن او کار سختی خواهد بود.

به همین دلیل مهم است که طرف اریک تن هاگ در یک مسیر صعودی باقی بماند. چیزی که ما در این فصل دیدیم قوی بوده است، یونایتد دوباره حس جهت گیری دارد و این تیمی است که بازیکنان از بازی کردن در آن لذت می برند – با یک استثناء کریستیانو رونالدو.

خروج قریب الوقوع رونالدو، تیم را حتی بیشتر به هم نزدیک می کند و جذب اریک ده هاگ روی بازیکنانی متمرکز خواهد شد که می خواهند برای باشگاه بازی کنند.

اگر معلوم شود که بلینگهام است، پس عالی است. اما اگر نه، تن هاگ مطمئن خواهد شد که بازیکنانی را به خدمت می گیرد هستند ناامید است که برای او بازی کند و وقت خود را برای کسانی که نیستند تلف نمی کند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

کریستیانو رونالدو باید از صداقت ادن هازارد در مورد فرم خودش درس بگیردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا