لیگ برتر انگلیس

کریستیانو رونالدو از یک کلمه برای توصیف رابطه برونو فرناندز استفاده می کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


کریستیانو رونالدو تنها از یک کلمه برای توصیف رابطه خود با برونو فرناندز، هم تیمی منچستریونایتد و پرتغال استفاده کرد.

چند ساعت پس از اینکه فرناندز و هم تیمی هایش در منچستریونایتد در آخرین بازی شیاطین سرخ فولام را به شکلی دراماتیک قبل از تعطیلات زمستانی شکست دادند، تکه هایی از دو قسمتی جذاب رونالدو. مصاحبه با پیر مورگان در TalkTV ویروسی شد

قبل از اتحاد مجدد با فرناندز در کمپ تمرینی پرتغال، اینطور تفسیر شد که شماره هشت یونایتد با برنده پنج توپ طلا در پشت مصاحبه انفجاری، که این بازیکن 37 ساله ادعا کرد که او تا حدودی سرد بوده است. توسط قرمزها “خیانت” شد و او هیچ احترامی برای اریک تن هاگ قائل نبود.

اما در یک کنفرانس خبری غافلگیرکننده از رونالدو صبح امروز، شماره هفت یونایتد آب سردی را روی اختلافات ادعایی خود با کاپیتان سابق اسپورتینگ لیسبون ریخت و او از مطبوعات خواست که دیگر از همکاران بین المللی اش درباره او سوال نپرسند.

صحبت از طریق خروجی پرتغالی رکوردرونالدو گفت: جو در مجموعه عالی است. مشکلی نیست. گروه زره پوش است. و من از این فرصت استفاده می کنم و به پایان می رسانم: مرا نخواه. دیگر نیازی به صحبت در مورد من نیست. پرونده من بسته شده است.»

کریستیانو رونالدو برای توصیف رابطه خود با برونو فرناندز از یک کلمه استفاده می کند

عکس از David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images

زمانی که رونالدو به طور خاص به استقبال فرناندز پس از ورود این بازیکن 28 ساله به کمپ پرداخت، به طور ضمنی به رسانه ها اشاره کرد که آن را نامتناسب کردند و همه چیز را اشتباه گرفتند.

مهاجم سابق یوونتوس گفت: “متاسفانه این یکی دیگر از اشتباهات بود. رابطه من با او عالی است، هواپیمایش دیر آمد و از او پرسیدم که آیا با قایق آمده است.

در سه بازی اخیر فرناندز برای باشگاه و کشور که رونالدو به دلیل بیماری از دست داده است، این هافبک تهاجمی سه گل و دو پاس گل به نام خود ثبت کرده است.

سلکائو فرناندو سانتوس بازی خود را در جام جهانی مقابل غنا روز پنجشنبه آغاز می کند و با توجه به اینکه فرناندز و رونالدو احتمالاً در ترکیب اصلی پرتغال خواهند بود، جالب است که ببینیم این زوج چگونه با یکی و دیگری تعامل خواهند کرد.

هوادار پرشور فوتبال که در سال 2016 مدرک معتبر NCTJ را در روزنامه نگاری ورزشی چندرسانه ای به پایان رساند.

پائولو فوتره می گوید کریستیانو رونالدو توسط منچستریونایتد تحقیر شدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا