لیگ برتر انگلیس

کریستیانو رونالدو ممکن است پس از جدایی از یونایتد راهی MLS شود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


کریستیانو رونالدو با جدایی از منچستریونایتد ممکن است راهی لیگ برتر فوتبال شود.

رونالدو مطمئنا پل های خود را در اولدترافورد با مصاحبه جنجالی خود با پیر مورگان که در تمام هفته بحث فوتبال بود، سوزانده است.

اما این سوال باقی می ماند که رونالدو به کجا می تواند برود.

واضح بود که او می‌خواهد در تابستان باشگاه را ترک کند، اما هیچ یک از باشگاه‌های مطرح اروپا به دنبال او نبودند، بنابراین او در یونایتد گیر افتاد.

عکس توسط PATRICIA DE MELO MOREIRA/AFP از طریق گتی ایماژ

رونالدو می تواند به MLS برود

به دور از اطمینان است که هر یک از آنها اکنون به جای او بازگردند، به خصوص اکنون که او جنجال هایی را به این شکل برجسته به راه انداخته است.

در این مصاحبه پیشنهادی از عربستان توسط رونالدو تایید شد اما او نمی خواهد حتی در این اواخر دوران فوتبالش فوتبال اروپا را ترک کند.

لیگ برتر فوتبال یکی دیگر از مقصدهای بالقوه و گزارشی است که توسط I News ادعا می کند که هر دو باشگاه لس آنجلسی به زودی می توانند منابع مالی خود را برای جذب رونالدو افزایش دهند.

قرارداد جدید حقوق تلویزیونی بودجه آنها را افزایش داده است و اینترمیامی با هدایت دیوید بکهام و فیل نویل ممکن است لیونل مسی را به خدمت بگیرد.

واضح است که پیوستن مسی و رونالدو به لیگ آنها در یک زمان، برای MLS یک کودتای بزرگ خواهد بود.

قبل از اینکه یکی از بزرگترین بازیکنان عصر مدرن به آمریکا نقل مکان کند، واضح است که کارهای زیادی باید انجام شود.

اما این گزارش می گوید که رونالدو حتی در دوران حضورش در رئال مادرید آمریکا را به عنوان مقصدی بالقوه در نظر گرفته است.

باید دید چه زمانی زمان مناسبی است که او به فوتبال اروپا پشت کند، و عاقلانه بود که قبل از این که مصاحبه بزرگی انجام دهد، یک باشگاه جدید تشکیل می داد.

همچنین منطقی بود که یک طرف جدید قبل از اینکه او در ژوئیه تمایل خود را برای ترک علنی اعلام کند، موافقت کند، اما اینطور نبود، بنابراین با این وضعیت هنوز راه حل زیادی وجود دارد.

سم پرستون یک روزنامه نگار خبری و ورزشی استاندارد طلایی NCTJ است که در انجمن مطبوعات تحصیل کرده است. او همچنین دارای یک حقوق 2:1 با مدرک حقوق فرانسه از دانشگاه بیرمنگام است که شامل یک سال تحصیل در دانشگاه بوردو مونتن است. او یک مربی فوتبال سطح 1 FA است که در نمایش بی‌بی‌سی ویکتوریا دربی‌شایر در سال 2018 ظاهر شد و همچنین محتوای فوتبال دیجیتال و قطعات برنامه روز مسابقه برای کلچستر یونایتد، منسفیلد تاون و استاکپورت کانتی نوشته است.

گری نویل درباره احتمال اخراج کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد حکم می دهدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا