لیگ برتر انگلیس

نویل درباره احتمال اخراج کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد حکم می‌دهد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


گری نویل در توییتی نوشت که کریستیانو رونالدو اکنون به احتمال زیاد از منچستریونایتد اخراج خواهد شد.

یونایتد منتظر ماند تا مصاحبه کامل او پخش شود و سپس بیانیه‌ای را منتشر کند و گفت که در حال بررسی “مراحل مناسب” است.

به نظر می رسد نویل فکر می کند که این احتمال اخراج رونالدو را نیز شامل می شود، زیرا او – در میان بسیاری چیزهای دیگر – گفت که به اریک تن هاگ احترام نمی گذارد.

او پیش از این در مصاحبه ای این دیدگاه را بیان کرده بود اسکای اسپورت که نیازی به رسیدن به چنین نقطه عذاب آور نیست.

عکس توسط Zed Jameson/MB Media/Getty Images

نویل می گوید رونالدو ممکن است اخراج شود

نویل پیش از انتشار پستی در توییتر درباره وضعیت رونالدو گفت: «من از منچستریونایتد و کریستیانو خواستم تا با هم دور هم جمع شوند و در مورد مسیر ژانویه مذاکره کنند، حتی اگر این رابطه شکست خورده بود.

آنها می توانستند یک آتش بس ایجاد کنند. اگر هر دو طرف فعال و بالغ باشند، لازم نیست خروج از این طریق اتفاق بیفتد، بنابراین من ناامید هستم.

کریستیانو تحت کنترل، مدیریت یا باز کردن خطوط ارتباطی قرار نگرفته است و در نهایت در این وضعیت نامطلوب قرار گرفته است.

زمانی که بازیکنان یونایتد را ترک کردند، زمانی که من آنجا بودم، به یاد می‌آورم، و زمانی که در باشگاه بودم هیچ‌وقت احساس خوبی نداشتم و این احساس درستی نیست که کسی مجبور شود باشگاه را به این شکل ترک کند.»

زمانی که رونالدو تحت هدایت اوله گونار سولسشر به اولدترافورد بازگشت، قرار نبود اینگونه باشد.

اما همانطور که نویل گفت، نیازی هم نبود که اینقدر زشت باشد، و اکنون شرایطی داریم که می تواند در پس زمینه جام جهانی ادامه پیدا کند.

تن هاگ یک نبرد بزرگ با رونالدو را به ارث برده است و به نظر می رسد که او به طور همه جانبه در آن پیروز شده است و آخرین قطعه اره منبت کاری اره مویی یافتن یک خواستگار است.

با توجه به دستمزد رونالدو و سرفصل هایی که با این مصاحبه جذب کرده است، شاید گفتن این کار آسان تر باشد، اما او پل های خود را در یونایتد سوزانده است و اکنون باید ادامه دهد.

سم پرستون یک روزنامه نگار خبری و ورزشی استاندارد طلایی NCTJ است که در انجمن مطبوعات تحصیل کرده است. او همچنین دارای یک حقوق 2:1 با مدرک حقوق فرانسه از دانشگاه بیرمنگام است که شامل یک سال تحصیل در دانشگاه بوردو مونتن است. او یک مربی فوتبال سطح 1 FA است که در نمایش بی‌بی‌سی ویکتوریا دربی‌شایر در سال 2018 ظاهر شد و همچنین محتوای فوتبال دیجیتال و قطعات برنامه روز مسابقه برای کلچستر یونایتد، منسفیلد تاون و استاکپورت کانتی نوشته است.

منچستریونایتد بیانیه دو خطی درباره مصاحبه کریستیانو رونالدو منتشر کردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا