لیگ برتر انگلیس

واکنش به تصمیم گزارش شده تن هاگ در مورد هری مگوایر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


گزارشی جالب در روزنامه گاردین در آخر هفته ادعا کرد که اریک تن هاگ آماده است تا هری مگوایر را تابستان آینده بفروشد.

در این گزارش آمده است که تن هاگ قصد دارد کاپیتان خود را بفروشد تا به بازسازی مستمر تیم کمک کند.

گفته می شود که یونایتد پذیرفته است که در سال 2019 80 میلیون پوند خرج شده “زیان قابل توجهی” خواهد داشت و پذیرای پیشنهادات است.

بیایید نگاهی به این بیندازیم که این چه معنایی برای حرکت رو به جلو یونایتد دارد…

عکس توسط Stu Forster/Getty Images

فرصت خوبی برای پول نقد

سال 2023 فرصت خوبی برای کسب درآمد از مگوایر خواهد بود. قرارداد او تا سال 2025 است و تا تابستان آینده 30 ساله خواهد شد.

در سال 2024 در سن 31 سالگی و تنها یک سال از قرارداد او باقی مانده است، یونایتد می تواند حتی کمتر فرماندهی کند، بنابراین منطقی است که یونایتد تا آنجا که ممکن است جبران کند.

یک جام جهانی قدرتمند همچنین می‌تواند شاهد افزایش شهرت مگوایر و رشد بازار باشد و تیم‌های بیشتری را جذب کند تا بخواهند حرکت کنند.

مگوایر یکی از بزرگ‌ترین بازیکنانی است که باشگاه می‌تواند برای جمع‌آوری سرمایه بفروشد، زیرا در فصل‌های اخیر برای فروش بازیکنان با هزینه‌های مناسب مشکل داشت.

زمان جوانتر و سریعتر شدن است

تصمیم تن هاگ تصمیم هوشمندانه ای است و می خواهد یونایتد در موقعیتی کلیدی ارتقا یابد. این انتقال در را برای باشگاه برای جذب جانشین باز می کند.

به احتمال زیاد یونایتد یک بازیکن حدودا 20 ساله را جایگزین مگوایر خواهد کرد، بازیکنی که تن هاگ می تواند به یک ستاره آینده تبدیل شود.

یک نام بالقوه می تواند یورین تیمبر باشد که با لیساندرو مارتینز با موفقیت در آژاکس همکاری کرد.

روزنامه گاردینگزارش ‘s می گوید عدم سرعت مگوایر یکی از دلایلی است که تن هاگ می خواهد او را بفروشد. این ویژگی نیست که با افزایش سن بهبود یابد.

این فرصتی برای تن هاگ است تا تیمی را به شکلی که می‌خواهد بسازد، و می‌تواند از سرمایه‌های فروش مگوایر برای خرید بازیکنی که واقعاً می‌خواهد استفاده کند.

بهترین برای مگوایر و یونایتد

اگر هری مگوایر فروخته شود، ممکن است خیالش راحت شود. عملکرد او بازتاب بازیکنی است که در برخی مواقع تحت فشار کاپیتانی چنین باشگاه بزرگی تلاش کرده است.

در حال حاضر مگوایر پس از مارتینز، رافائل واران و ویکتور لیندلوف، گزینه چهارم در یونایتد است و روز یکشنبه بار دیگر روی نیمکت فولام باقی ماند.

بحث بر سر این بود که آیا او شایسته حضور در تیم انگلیس است یا خیر، و با رسیدن به 30 سالگی، جای او دیگر تضمین نمی شود، بنابراین او باید بازی کند.

اجازه دادن به او برای انتخاب های بین المللی مگوایر و خوشحالی خودش بهتر است، بنابراین او می تواند به باشگاهی بپیوندد که در آن می تواند گزینه اول شود.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

اریک تن هاگ می گوید که از قبل می خواهد الخاندرو گارناچوی بعدی را پیدا کندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + ده =

دکمه بازگشت به بالا