لیگ برتر انگلیس

کریستیانو رونالدو می گوید که او را مجبور به ترک منچستریونایتد می کنند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


کریستیانو رونالدو قول داده بود که یک مصاحبه کامل انجام دهد که در آن حقیقت او آشکار شود. به نظر می رسد این موضوع بر سر ماست.

رونالدو به طور غیر مفیدی با پیرز مورگان صحبت کرده است. و به نظر می رسد طوفانی در راه منچستریونایتد است.

تریلر این مصاحبه یکشنبه شب پخش شد. این TalkTV مصاحبه در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه نمایش داده می شود و تضمین می کند که محتوای رونالدو در روزهای آینده با منچستریونایتد مخالفت کند، با خطوط اضافی منتشر شده در خورشید.

رونالدو می گوید که او را مجبور می کنند

رونالدو خوشحال نیست. او در پاسخ به این سوال که آیا او را مجبور به بیرون می کنند، پاسخ می دهد: “بله، نه تنها مربی بلکه دو یا سه نفر از اطرافیانش در باشگاه.”

او استنباط کرد که اینها مدیران ارشد باشگاه هستند و افزود: «نباید بگویم نمی‌دانم، اما گوش کن برایم مهم نیست همیشه هستم، مردم باید به حقیقت گوش کنند.

بله، احساس می‌کنم به من خیانت شده است و احساس کردم که بعضی‌ها من را اینجا نمی‌خواهند، نه تنها امسال، بلکه پارسال.»

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

واکنش فوری

خیلی چیزها برای وارد شدن به این موضوع وجود دارد. اول از همه اجازه دهید به زمان بندی بپردازیم. بوی گند میدهد. این واقعیت که این مصاحبه اصلاً اتفاق می افتد یک شوخی است.

عکس العمل فصل گذشته را تصور کنید اگر این پل پوگبا بود. واکنش باید برابر باشد.

این مصاحبه در پی پیروزی یونایتد در بعدازظهر یکشنبه و پایان دادن به این بازی‌های طولانی، در بازی‌ای که رونالدو حتی در آن حضور نداشت، منتشر می‌شود.

در روزی که الخاندرو گارناچو جوان همه تیترها را به خود اختصاص داد، رونالدو همه چیز را درباره او ساخته است. از نو.

این برای باشگاه مفید نیست، و کاملاً واضح است که اریک تن هاگ، سرمربی، در واکنش به تصمیم رونالدو برای انتشار مصاحبه، روی سقف خواهد زد.

در حالی که ما البته هنوز کل مصاحبه را نشنیده ایم، به نظر می رسد که به اندازه کافی شنیده ایم.

رونالدو می گوید که او را مجبور به ترک یونایتد می کنند – اما با انجام این مصاحبه، تقریباً خودش را مجبور به ترک باشگاه می کند.

به نظر غیرقابل قبول است که او بتواند ادامه دهد. که ممکن است همان چیزی باشد که او می خواهد. یونایتد در حال حاضر بدون او وضعیت بهتری دارد، این در زمین نشان می دهد، او در این فصل سه گل از 56 شوت به دروازه به ثمر رسانده است.

حتی هم تیمی های او نیز احتمالاً دیدگاهی مبهم نسبت به این موضوع دارند. حرکت رونالدو یک حرکت خودخواهانه است که از تمام تلاش اریک تن هاگ برای ساختن آن کم می کند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

واکنش رافائل واران به گل پیروزی الخاندرو گارناچونوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا