لیگ برتر انگلیس

بررسی فوری برای سود سهام 33.6 میلیون پوندی گلیزر، می گویند MUST مورد نیاز است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


تراست هواداران منچستریونایتد خواستار بازنگری فوری در مورد سود سهام گلیزرها از باشگاه است.

بی بی سی اسپورت گزارش یونایتد برای فصل 2021/22 که بدترین فصل این باشگاه در لیگ برتر است، 115 میلیون پوند ضرر کرده است.

با توجه به ناکامی در خارج از زمین و در زمین، باید اعلام کرد که سیاست بحث برانگیز سود سهام حتی غیرقابل قبول تر است.

ورزشکاران طبق گزارش، سهامداران در طول سال گذشته 33.6 میلیون پوند سود سهام دریافت کرده اند و پس از به تعویق انداختن پرداخت در طول همه گیری، مبلغ اضافی را جمع آوری کرده اند.

عکس Dario Cantatore/Getty Images از طریق NYSE Euronext

33.6 میلیون پوند سود سهام گلیزر

هیچ باشگاه دیگری در لیگ برتر صاحبان سهامی ندارد. گلیزرها در منچستریونایتد تنها هستند.

باید بیانیه ای منتشر کرد در واکنش به این خبر، اظهار داشت: «نمایندگان MUST اکنون خواستار بازنگری فوری سیاست سود سهام باشگاه خواهند بود تا اطمینان حاصل شود که پاداش‌های شکستی که امروز می‌بینیم، تکرار نمی‌شوند.»

تراست افزود: سود سهام تنها زمانی باید پرداخت شود که هم موفقیت مالی و هم موفقیت در میدان وجود داشته باشد. سود کاغذی نباید کافی باشد – به خصوص که می تواند به طور بالقوه ناشی از سرمایه گذاری کم در تیم بازی باشد و به نتایج در زمین آسیب برساند که باید هدف باشگاه باشد.

جوئل گلیزر از سود سهام دفاع کرد

جوئل گلیزر در سال 2021 در یک فروم هواداران از سود سهام دفاع کرد. او گفت: “ما هیچ حقوقی، هیچ هزینه مدیریتی و هیچ چیز دیگری نمی گیریم.

هر زمان که چنین چیزی اتفاق می افتد، باید گزارش شود. می دانید، ما به عنوان یک شرکت سهامی عام، بیش از هر باشگاه دیگری در معرض افشای اطلاعات و اطلاعات بیشتری هستیم. باید هر سه ماه یکبار گزارش بدهیم. ما تحت قوانین سختگیرانه و سختگیرانه هستیم، بنابراین هیچ زمینه دیگری وجود ندارد که به ما پول پرداخت شود.»

باید هشدار داد

در همین حال، هواداران یونایتد در 12 ماه گذشته به طور فزاینده ای بی قرار شده اند، با عملکرد ضعیف در زمین که مالکیت گلیزر را بیشتر آشکار می کند.

MUST یک هشدار دیگر اضافه کرد که باشگاه نباید برای تامین مالی بازسازی برنامه ریزی شده استادیوم در بدهی بیشتری غوطه ور شود.

آنها گفتند: “باشگاه به شدت نیاز به سرمایه گذاری جدید دارد و بازسازی پیشنهادی ورزشگاه باید از طریق انتشار سهام جدید برای آوردن سرمایه جدید به باشگاه و نه از طریق بدهی بیشتر که باعث تخلیه بیشتر مالی باشگاه شود، تامین شود.”

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

هواداران منچستریونایتد تابلوی گلیزرز اوت را در بالای کوه کلیمانجارو قرار می دهندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا