لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد از ضرر 115.5 میلیون پوندی برای فصل، افزایش بدهی به 514.9 میلیون پوند خبر داد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد از ضرر خالص 115.5 میلیون پوندی برای فصل 22-2021 خبر داد. بی بی سی اسپورت.

اگرچه درآمدها با 18 درصد افزایش به 583.2 میلیون پوند رسیده است، آخرین ارقام مربوط به پایان سال مالی آنها در ژوئن نشان می دهد که زیان 23.3 میلیون پوند در مقایسه با سال 2021 افزایش یافته است.

بدهی خالص باشگاه نیز 95 میلیون پوند افزایش یافته است، از 419.5 میلیون پوند در سال 2021 به 514.9 میلیون پوند در سال جاری – افزایش بیش از 22 درصدی.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

در نتیجه خریدهای پرفروش تابستان گذشته که باعث پیوستن جیدون سانچو، رافائل واران و کریستیانو رونالدو به باشگاه شد، دستمزدها 19.1 درصد افزایش یافت که با افزایش 61.6 میلیون پوندی به 384.2 میلیون پوند رسید که به این معنی است که شیاطین سرخ در حال حاضر بالاترین دستمزد را دارند. صورتحساب در تاریخ لیگ برتر، که 355 میلیون پوند منچسترسیتی را تحت الشعاع قرار می دهد.

جان مورتاگ اشاره ای به فعالیت منچستریونایتد در پنجره های نقل و انتقالات آینده دارد

جان مورتاگ، مدیر فوتبال باشگاه نیز طی یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن ریچارد آرنولد، مدیرعامل منچستریونایتد در یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران صحبت کرد، صحبت کرد.

مورتو از اریک تن هاگ به خاطر تاثیری که این بازیکن هلندی در باشگاه داشته تمجید کرد و در مورد تجارت نقل و انتقالات تابستانی یونایتد صحبت کرد.

شیاطین سرخ بیش از 200 میلیون پوند در پنجره نقل و انتقالات تابستانی خرج کردند و تایرل مالاسیا، کریستین اریکسن، لیساندرو مارتینز، کازمیرو و آنتونی را به خدمت گرفتند و همچنین مارتین دوبراوکا را از نیوکاسل به صورت قرضی یک فصل به خدمت گرفتند.

پس از یک رکورد در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، مورتو اشاره کرد که یونایتد در پنجره های نقل و انتقالات آینده شلوغ نخواهد بود.

عکس از اولگ بیلساگایف/گتی ایماژ

مورتوف گفت: «پس از یک جست و جوی کامل و فرآیند بررسی دقیق، برای ما واضح بود که اریک بر اساس سابقه مربیگری برجسته اش، تعهدش به فوتبال فعال و هجومی که می خواهیم بازی کنیم، و چشم انداز و جاه طلبی که برای آن نشان داد، قوی ترین نامزد بود. نقش.

“هنوز راه درازی در پیش است، اما ما قبلاً در طول چهار ماه اول ریاست او، شاهد افزایش اتحاد، تمرکز و حرکت بوده ایم که نویدبخش آینده است.

ما به حمایت از اریک ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که او بازیکنانی با کیفیت و شخصیت های مناسب برای دستیابی به موفقیت دارد، در حالی که اطمینان حاصل می کنیم که سرمایه گذاری با تعهد ما به پایداری مالی سازگار است.

“به طور کلی، ما در برنامه های استخدامی خود همانطور که در ابتدای تابستان پیش بینی شده بود جلوتر هستیم و سطح فعالیت مشابهی را در پنجره های آینده پیش بینی نمی کنیم. مثل همیشه، برنامه ریزی ما بر پنجره تابستانی متمرکز است.»

عکس از اولگ بیلساگایف/گتی ایماژ

پس از باخت در دو بازی اول فصل لیگ برتر، به نظر می رسد که تمایل به صرف بیش از 140 میلیون پوند برای دو نفر برزیلی کازمیرو و آنتونی به طور بالقوه یک نتیجه مستقیم برای شروع بد دوره مدیریت تن هاگ بود.

در این ارقام مالی، پرداختی به مدیران اوله گونار سولسشر، اخراج شده در نوامبر 2021، و رالف رانگنیک، که در پایان فصل در ابتدا مسئولیت موقت را بر عهده گرفت، نقش مشاوره ای دو ساله را بر عهده نگرفت، و مرتبط با آنها در این ارقام گنجانده شده است. کادر مربیگری که 24.7 میلیون پوند بود.

یونایتد همچنین در سال منتهی به 30 ژوئن 2022، 33.6 میلیون پوند به عنوان سود سهام به سهامداران پرداخت کرد.

هوادار پرشور فوتبال که در سال 2016 مدرک معتبر NCTJ را در روزنامه نگاری ورزشی چندرسانه ای به پایان رساند.

مارتین دوبراوکا پس از مصدومیت در اسلواکی به منچستریونایتد بازگشتنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا