لیگ برتر انگلیس

ایساک هانسن آرون، بازیکن جوان منچستریونایتد برای زیر 18 سال نروژ گلزنی می کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


ایساک هانسن آرون، بازیکن جوان منچستریونایتد دیروز در شکست 3-1 مقابل ایسلند، گل دلداری تیم زیر 18 سال نروژ را به ثمر رساند.

هافبک 18 ساله که از نیمکت نشینان دور شد، در مراحل پایانی مسابقه به پایان رسید.

هانسن آرون با پوشیدن پیراهن شماره ده، توپ را با آرامش از میان پاهای مدافع و به گوشه پایینی فرو برد تا ویژگی های فنی او را به نمایش بگذارد.

شکست مقابل ایسلند اولین بازی نروژ در یک مسابقات سه نفره که در سوئد در حال برگزاری است.

هانسن آروئن پس از تحت تاثیر قرار دادن روی نیمکت و ارائه کمکی گویا، امیدوار است که بازی روز سه شنبه را مقابل سوئد آغاز کند.

ایساک هانسن آرون، بازیکن جوان منچستریونایتد، گل دلداری نروژ را به ثمر رساند

عکس جان پیترز/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

با حضور نروژ در سطح زیر 19 سال، این اولین گل این نوجوان برای زیر 18 سال بود و بدون شک این ضربه به این جوان اعتماد به نفس خواهد داد.

این بازیکن جوان که چندین بار در کارینگتون با تیم اصلی منچستریونایتد تمرین کرده بود، از روی نیمکت آمد تا در آخرین بازی دوستانه پیش فصل یونایتد مقابل تیم لالیگا رایو وایکانو در اولدترافورد در ماه گذشته شرکت کند.

یک چرخ دنده حیاتی برای موفقیت ما در جام حذفی جوانان در فصل گذشته، جوان سابق ترومسو امیدوار است با هر فرصتی که در دسترس است، چشم اریک ده هاگ را جلب کند.

عکس جان پیترز/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

شماره 68 یونایتد 90 دقیقه کامل 90 دقیقه تساوی 1-1 روز جمعه لیگ برتر 2 مقابل وستهم یونایتد را بازی کرد که تن هاگ در آن حضور داشت.

استاد خط میانی اسکاندیناویایی تا اینجای فصل، دو گل از 6 بازی در لیگ برتر 2 به ثمر رسانده است و در پیروزی 2-1 EFL Trophy مقابل کارلایل یونایتد، از روی نیمکت آمد.

اولین بازی در تیم اصلی شیاطین سرخ ممکن است فراتر از نروژی در این فصل باشد، اما او به تمرینات فراوانی با ستاره های ارشد باشگاه ادامه خواهد داد و امیدوار است که در افکار تن هاگ بماند.

هوادار پرشور فوتبال که در سال 2016 مدرک معتبر NCTJ را در روزنامه نگاری ورزشی چندرسانه ای به پایان رساند.

چهار بازیکن منچستریونایتد به عنوان تیم زیر 18 و زیر 19 سال انگلیس به پیروزی دوبلی دست یافتندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − نوزده =

دکمه بازگشت به بالا