لیگ برتر انگلیس

فیل جونز بعد از “نور در انتهای تونل” به میدان اول برگشته است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد هفته گذشته لیست بازیکنان این تیم در لیگ برتر را اعلام کرد و فیل جونز در لیست نبود.

با توجه به اینکه جونز کل پیش فصل را از دست داد و از آن زمان دیگر تمرینی را ندیده است، این تعجب آور نبود.

او در ترکیب لیگ اروپا نیز حضور ندارد، یعنی تنها شانس بازی او در جام کارابائو در نوامبر خواهد بود. اگر مناسب و انتخاب شد – که سوال برانگیز به نظر می رسد.

وضعیت جونز به طرز افسرده‌ای آشناست، 12 ماه پس از آن که او معتقد بود نبرد تناسب اندام منچستریونایتد در آستانه تغییر است.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

جونز گفت که نور را در انتهای تونل دیده است.

به نظر می رسد جونز در حال شکست دادن آخرین نبرد خود با تناسب اندام است که بر اساس موقعیتی که یک سال پیش در آن حضور داشت برای او بسیار خسته کننده خواهد بود.

در سپتامبر 2021، جونز در سطح زیر 23 سال به عنوان یک بازیکن بیش از حد به یونایتد بازگشت و اولین حضور خود را در هر سطحی از ژانویه 2020، قبل از قرنطینه انجام داد.

در حال صحبت با یونایتد وب سایت باشگاهجونز خوشبین بود. او گفت: “خوشبختانه الان نور را در انتهای تونل می بینم و تمرینات را پشت سر گذاشته ام، چند بازی پشت درهای بسته انجام داده ام و در این لحظه واقعاً احساس خوبی دارم.”

خوش بینی جونز در نهایت به خوبی نشان داده شد. او در ژانویه در اولدترافورد مقابل وولوز به تیم اصلی منچستریونایتد بازگشت.

جونز که در ماه مارس صحبت می کرد، به آن گفت وب سایت باشگاه: “من هفته دیگر 30 ساله شدم و هنوز احساس جوانی و شادابی می کنم. احساس می‌کنم هنوز چیزهای بیشتری برای دادن دارم، تا زمانی که احساس خوبی داشته باشم، می‌توانم تا زمانی که بتوانم ادامه دهم.»

او در نهایت پنج بازی زیر نظر رالف رانگنیک انجام داد، اما اکنون با شروع فصل 2022/23، جونز به سادگی به نقطه اول بازگشته است.

این مدافع در واقع در کارینگتون در پایان ماه ژوئن در حالی که بازیکنان منچستریونایتد برای تمرین پیش فصل بازگشته بودند، تصویر شد. اما این تا جایی است که مشارکت او پیش رفته است.

اگر دوران جونز در یونایتد اینگونه به پایان برسد، او حداقل از بازگشت فصل گذشته خوشحال خواهد شد. او البته امیدوار بود که در نهایت با بهبودی تناسب اندام، بتواند دوام بیاورد.

هواداران یونایتد بدون شک ترجیح می دهند که باشگاه او را از طریق قرضی، فروش یا حتی آزاد کردن او به خدمت بگیرد. قرارداد او در پایان فصل به پایان می رسد، و با توجه به مشکلات تناسب اندام او، و تصمیم باشگاه برای عدم ثبت نام او، این احتمال وجود دارد که او آخرین بازی خود را برای باشگاه انجام داده باشد.

سال گذشته همین موقع جونز توانست نور انتهای تونل منچستریونایتد را ببیند. 12 ماه بعد، تمرکز او اکنون باید روی جستجوی یک باشگاه جدید باشد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

لیساندرو مارتینز ممکن است به دلیل تاخیر در صدور روادید از بازی آرژانتین دور بماندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − دو =

دکمه بازگشت به بالا