لیگ برتر انگلیس

رابسون می گوید فکر می کرد منچستریونایتد جود بلینگهام را به خدمت بگیرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


برایان رابسون، اسطوره هافبک منچستریونایتد به این موضوع گفته است خورشید او چقدر به جود بلینگهام، بچه شگفت انگیز بوروسیا دورتموند امتیاز می دهد.

بی بی سی اسپورت گزارش داد که بلینگهام چگونه در سال 2020، زمانی که هافبک به دنبال ترک بیرمنگام سیتی بود، یک تور از کارینگتون انجام داد.

جذب این هافبک جوان کافی نبود، بلینگهام احساس می کرد که انتقال به دورتموند برای پیشرفت حرفه ای او بهتر است.

رابسون توضیح داد که چگونه در آن زمان متقاعد شده بود که یونایتد در رقابت برای جذب این هافبک پیروز شود.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

عکس از لارس بارون/گتی ایماژ

“ما فکر می کردیم او را به زمین آورده ایم”

رابسون گفت: “من او را از نزدیک در بازی مقابل سیتی تماشا کردم و می توانید ببینید که از زمانی که فکر می کردیم او را در منچستریونایتد آورده ایم چقدر پیشرفت کرده است.”

بسیاری از بازیکنان به اندازه داشتن یک زمین فروش قبل از انتقال در کارینگتون قبل از امضای قرارداد نمی‌رسند، چه رسد به اینکه این انتقال را رد کنند. بنابراین می توانید ببینید که چرا رابسون و باشگاه نسبت به تغییر اطمینان داشتند.

بلینگهام از آن زمان نشان داد که استعداد ویژه ای است و تصمیم او برای به تاخیر انداختن انتقال به لیگ برتر انتخاب هوشمندانه ای بوده است.

او بازیکن ثابت دورتموند است و قرار است بخشی از تیم ملی انگلیس برای جام جهانی باشد. نامه گزارش بلینگهام 100 میلیون پوند ارزش گذاری شده است.

رابسون افزود: “او انتظارات فوق العاده ای دارد – همانطور که در نحوه پرتاب او به داخل محوطه جریمه دیدیم تا ضربه سر خود را از بین ببرد. اما او در نبردهای زیادی نیز پیروز می شود.

بسیاری از مردم فکر می‌کنند که او کم و بیش یک هافبک تهاجمی است، اما او می‌تواند در طرف دیگر این کار را نیز انجام دهد. سایزش خوبه او بسیار سریع است و در واقع همه چیز را در مورد خود دارد.”

یونایتد فصل مهمی را پیش رو دارد تا زمانی که انتظار می‌رود بلینگهام در سال 2023 در دسترس باشد، دوباره به رقابت برای جذب بلینگهام بازگردد.

اگر او در تابستان گذشته برای فروش گذاشته می شد، یونایتد در رقابت نبود. اکنون با هدایت جدید تحت هدایت اریک تن هاگ، یونایتد یک بار دیگر مقصد جذابی برای این هافبک به نظر می رسد.

رسیدن به چهار تیم برتر می تواند بسیار مهم باشد، اما از هم اکنون تا ماه مه کارهای زیادی باید انجام شود تا بلینگهام را به دست آورد و در جایی که باشگاه در سال 2020 شکست خورد، تلاش کرد تا موفق شود.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

برونو فرناندز می گوید نظرات تن هاگ در مورد نقل و انتقالات منچستریونایتد واقعا او را تحت تاثیر قرار داده استنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − شش =

دکمه بازگشت به بالا