لیگ برتر انگلیس

ایلان ماسک و جیم رتکلیف به خاطر قیمت سهام منچستریونایتد هستند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


گزارش ها حاکی از آن است که قیمت سهام منچستریونایتد در سه ماه گذشته در حال افزایش است CNN.

سهام در سال جاری سه درصد و در سه ماه گذشته 35 درصد افزایش یافته است که پس از افت شدید بهبود یافته است.

CNN گمانه زنی اعتباری که گلیزرها می توانند منچستریونایتد را بفروشند، دلیل افزایش قیمت سهام در میان “بازار سخت” است که شاهد رکود بزرگ است.

ایلان ماسک، میلیاردر، ماه گذشته به شوخی گفت که می‌تواند منچستریونایتد را بخرد، پیش از اینکه سخنگوی میلیاردر سر جیم رتکلیف گفت که او حاضر است سهامی را بخرد، تا بتواند کنترل کلی داشته باشد.

اعتبار عکس باید OLI SCARFF/AFP از طریق Getty Images خوانده شود

قیمت سهام منچستریونایتد

CNN قبل از اینکه به گمانه زنی در مورد حرکت بعدی گلیزرها روی بیاورید، “پاپ” اخیر در قیمت بهبود یافته سهام یونایتد را به ماسک و رتکلیف کاهش دهید.

این گزارش می‌گوید: «گمان‌زنی‌های قانونی وجود دارد مبنی بر اینکه مالکان فعلی تیم در ایالات متحده می‌توانند تیم – یا حداقل یک سهم در آن را – برای فروش بگذارند.»

هواداران منچستریونایتد در تمام فصل علیه گلیزرها تظاهرات کرده اند که اخیراً با بنرهای ضد گلیزر و شعارهایی علیه شریف تیراسپول منتشر شده است.

داده ها از گرایش های کلان قیمت سهام فعلی یونایتد 14.15 دلار است که نسبت به میانگین 52 هفته گذشته 13.91 بهبود یافته است.

بالاترین قیمت تاریخ در آگوست 2018 در 20.86 ثبت شد که نشان می دهد چگونه قیمت فعلی در میان ترکیبی از عدم موفقیت یونایتد در زمین در چهار سال گذشته و بازاری که به دلیل ترکیبی از کووید و اقتصاد گسترده تر دچار رکود شده است، سقوط کرده است. چالش ها و مسائل.

CNNگزارش ‘s اشاره می کند که تیم های ورزشی هنوز پیشنهادات جذابی برای سرمایه گذاران بالقوه هستند و این در تلاش برای خرید چلسی در اوایل سال جاری و زمانی که باشگاه برای فروش گذاشته شد منعکس شد.

گمانه زنی ها مبنی بر اینکه سر جیم رتکلیف در پشت صحنه برنامه هایی برای خرید منچستریونایتد کار می کند ادامه دارد. نامه قیمت فروش گلیزرها 3.75 میلیارد پوند است، رقمی که در محدوده هزینه میلیاردر بریتانیایی قرار دارد.

گزارشی از روزنامه فرانسوی Le Parisien هفته گذشته راتکلیف به لوئیس کامپوس از PSG به عنوان یک مدیر ورزشی بالقوه در یونایتد توجه داشت، اگر او در یک تصاحب برنامه ریزی شده موفق باشد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

منچستریونایتد می تواند راه حلی زودهنگام برای رد ستاره 21 میلیون پوندی داشته باشدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یک =

دکمه بازگشت به بالا