لیگ برتر انگلیس

بهترین بازیکنان منچستریونایتد در این فصل

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


با ورود به اولین وقفه بین‌المللی فصل، منچستریونایتد می‌تواند شروع پرحادثه‌ای برای فصل 2022/23 داشته باشد.

یونایتد با یک بازی کمتر از تیم های اول و دوم در رده ششم قرار دارد. بازی بعدی خارج از خانه در سیتی است و اگر یونایتد می تواند در این بازی پیروز شود، ما می توانیم با یک بازی کمتر از آنها فقط دو امتیاز عقب باشیم.

تیم در هفته‌های اخیر فرم خوبی را نشان داده است، بدون اینکه کلیک کامل شود، و این فاصله ابتدایی فصل زمان مناسبی برای معرفی «رده‌بندی قدرت» ما برای این فصل است، با نگاهی به بهترین و با فرم‌ترین بازیکنان تیم.

وقتی تیم برای جام جهانی شکست بخورد، این را دوباره بررسی خواهیم کرد – تا ببینیم چه کسی در حال صعود و سقوط است…

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

عکس توسط OLI SCARFF/AFP از طریق گتی ایماژ

رتبه بندی قدرت منچستریونایتد

1: رافائل واران

رافائل واران، ملی پوش فرانسوی، کلید احیای منچستریونایتد بوده است. این تیم در هر مسابقه ای که او بازی کرده است پیروز شده و در هر مسابقه ای که برای آن استراحت داشته است شکست خورده است.

واران در 495 دقیقه بازی تنها دو گل دریافت کرده است که الهام بخش سه کلین شیت است. او به مهم ترین مدافع تیم تبدیل شده است و هواداران یونایتد دعا می کنند که او در تعطیلات ملی آمادگی خود را حفظ کند.

2: کریستین اریکسن

کریستین اریکسن چه خرید فوق العاده ای داشته است. دانمارکی به درستی جا افتاده است و برای شروع هر مسابقه تا کنون زیر نظر اریک تن هاگ انتخاب شده است.

خط هافبک منچستریونایتد دیگر با اریکسن در ترکیب تسخیر نمی شود و او در حال حاضر دو پاس گل به نام خود دارد. این بخش از تجارت انتقال الهام گرفته به نظر می رسد.

3: لیساندرو مارتینز

یکی دیگر از خریدهای برجسته، لیساندرو مارتینز، به تغییر شیوه بازی منچستریونایتد در دفاع کمک کرده است. دفاع تهاجمی و جلو پایی او رویکردی تازه به ارمغان آورده است و او در حال حاضر بازیکن مورد علاقه هواداران و برنده بهترین بازیکن ماه اوت است.

مارتینز کمک کرده است تا بهترین نتیجه را از رافائل واران بگیرد، شراکت آنها سنگ بنای پیشرفت یونایتد شده است. آنها با هم بهترین زوج باشگاه از زمان فردیناند و ویدیچ را دارند.

4: دیوگو دالوت

دیوگو دالوت شبیه بازیکنی است که تحت نظر اریک تن هاگ دوباره متولد شده است. دفاع راست در هر دو انتهای زمین قوی بوده و همچنین برای شروع هر بازی انتخاب شده است.

او در حال حاضر یک پاس گل دارد که فصل گذشته موفق به انجام آن نشد و همچنین در برد مقابل شریف تیراسپول یک پنالتی گرفت. نمایش روحیه این مدافع بر هواداران پیروز می شود.

5: تایرل مالاسیا

هواداران منچستریونایتد امیدوار بودند تایرل مالاسیا جانشین لوک شاو شود، اما شاید انتظار نداشتند که فقط دو بازی طول بکشد. به محض اینکه فرصتی به دست آورد، از آن استفاده کرد.

مالاسیا اکنون گزینه اول دفاع چپ یونایتد است و همچنین در رقابت برای حضور در هلند در جام جهانی است. شجاعت او برای انجام این حرکت نتیجه می دهد.

6: برونو فرناندز

فرناندز بی سر و صدا در حال شکل گرفتن است و در نقش خود به عنوان کاپیتان عالی عمل کرده و هری مگوایر روی نیمکت تعویضی باقی مانده است.

او گل پیروزی مقابل ساوتهمپتون را به ثمر رساند و پاس او در پیروزی در اولدترافورد، خط دفاعی آرسنال را از بین برد. چیزهای بیشتری از او وجود دارد.

7: مارکوس راشفورد

مارکوس راشفورد با چیزهای زیادی برای اثبات وارد فصل شد و شروع مثبتی داشت. او سه گل به ثمر رسانده است، با دو گل مقابل آرسنال و گلزنی مقابل لیورپول.

اریک تن هاگ در حال کشف چگونگی استفاده موثر از رشفورد است. اگر فرم چند فصل پیش خود را دوباره کشف کند، می تواند دارایی بزرگی باشد.

8: اسکات مک تومینای

پس از اولین مسابقه فصل، شانس کمی برای حضور اسکات مک تومینای در این لیست وجود داشت. به همین دلیل است که چرخش او در فرم شایسته ستایش است.

مک تومینای در هفته های اخیر بسیار عالی بوده است و 100 درصد پاس های خود را مقابل آرسنال انجام می دهد و کازمیرو را از تیم دور نگه داشته است. این ممکن است دوام نیاورد، اما در حالی که او به این شکل بازی می کند، رها کردن او سخت است.

9: جیدون سانچو

جیدون سانچو شروع به فهمیدن همه چیز کرده است. او در این فصل سه گل به ثمر رسانده است، از جمله یک پیروزی مقابل لستر و یک گل مقابل لیورپول. این در حال حاضر تنها یک ضربه کمتر از او در فصل گذشته است.

سانچو همچنین در حال حاضر زمان بیشتری را در جناح چپ مورد علاقه خود می گذراند، و همچنین در مرکز حرکت می کند تا کمک کند. او می تواند بازیکن بزرگی برای تن هاگ باشد.

10: آنتونی

آنتونی با ورود فوری به این 10 بازیکن برتر، در حال حاضر به یک بازیکن ثابت زیر نظر اریک تن هاگ در جناح راست منچستریونایتد تبدیل شده است.

او کیفیت خود را با یک گل در اولین بازی خود مقابل آرسنال نشان داد و چیزهای بیشتری در راه است. تن هاگ او را به عنوان “قطعه گمشده” در خط حمله یونایتد توصیف کرد و چند هفته بزرگ برای یونایتد در پیش است. پول گنده امضا کردن

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

گزارش: منچستریونایتد تمایلی به هزینه در ژانویه نداردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا