لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد تمایلی به هزینه در ژانویه ندارد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اریک تن هاگ پس از پیروزی منچستریونایتد مقابل شریف تیراسپول صحبت کرد تا توضیح دهد که چگونه برنامه های هزینه های آینده خود را طراحی می کند.

او گفت وب سایت رسمی باشگاه او قصد داشت از تعطیلات بین‌المللی آتی عاقلانه استفاده کند: “ما همچنین در ژانویه یا تابستان آینده به پنجره نگاه خواهیم کرد تا با برنامه ریزی شیوه بازی خود را بهبود بخشیم.”

با این حال، گزارشی در ورزشکاران نشان می دهد که تن هاگ ممکن است با یک نبرد سخت روبرو شود تا باشگاه را متقاعد کند که در پنجره نقل و انتقالات ژانویه هزینه کند.

یونایتد تمایلی به هزینه در ژانویه ندارد

ورزشکاران گزارش: «انتظار می‌رود وقتی بازار زمستانی باز می‌شود، وجوه بسیار کم باشد. مالک جوئل گلیزر، مدیر اجرایی ریچارد آرنولد و مدیر فوتبال جان مورتاگ به طور جدی روی تابستان 2023 به عنوان فرصت بعدی برای اضافه کردن قابل توجه به تیم تن هاگ تمرکز کرده اند.

عدم تمایل به خرید در ژانویه به دلیل هزینه بیش از حد در پنجره نقل و انتقالات تابستانی است که فراتر از پیش بینی اولیه یونایتد است و آنتونی و کاسمیرو به تنهایی 140 میلیون پوند هزینه دارند.

تن هاگ باید فشار بیاورد و ادعای خود را مطرح کند و یونایتد می تواند به چند روش مختلف به پنجره ژانویه نزدیک شود.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

اولین مورد تمرکز بر فروش بازیکنان و استفاده از درآمد به عنوان سرمایه اضافی برای خرید خرید است. بازیکنانی مانند آرون وان بیساکا و اکسل توانزبه به وضوح مازاد بر نیاز هستند و یونایتد باید فقط برای آنچه که می تواند پول نقد کند.

دومین زاویه ای که باید در نظر گرفت این است که فعالانه به دنبال معاملات ارزان تر باشید. این همیشه آسان نیست، و با این حال، انتقال 13 میلیون پوندی برای تایرل مالاسیا نشان می دهد که کیفیت بالا با قیمت های مناسب در دسترس است.

انتقال 4.5 میلیون پوندی برایتون برای مویزس کایسدو در ژانویه 2021 انجام شد و نشان داد که می توان معاملات ارزان و با ارزشی را در پنجره زمستانی انجام داد. این حرکتی بود که یونایتد به اشتباه از آن گذشت.

یونایتد در ژانویه گذشته حتی یک بازیکن هم نخرید، محصول جانبی این باشگاه که در آن زمان یک مدیر موقت داشت و نه یک سرمربی دائمی. در حال حاضر، حتی اگر تن هاگ در راس کار است، این احتمال وجود دارد که بهانه دیگری استفاده شود.

دلگرم کننده است که تن هاگ می گوید که این مکالمات اکنون در حال انجام است. او می تواند پرونده خود را برای خرج کردن مطرح کند و باشگاه می تواند به دنبال اهداف بالقوه باشد و حتی برای اوایل تابستان آینده برنامه ریزی کند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

تصویر Ethan Laird با جایزه MOTM پس از یک عملکرد وام چشمگیر دیگر برای QPRنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا