لیگ برتر انگلیس

لیساندرو با برجسته کردن عمق یونایتد، دو نام شگفت‌انگیز را انتخاب می‌کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


لیساندرو مارتینز می گوید لوک شاو و دانی فن د بیک آماده هستند تا وارد میدان شوند و در فصل منچستریونایتد سهمی داشته باشند.

اریک تن هاگ ظاهراً در حال حاضر در بهترین تیم قرار گرفته است که از زمان شکست در برنتفورد به بهبود چشمگیر نتایج و عملکرد کمک کرده است.

لیساندرو در آن حضور دارد، اما هری مگوایر، همراه با شاو و ون دی بیک – و مهم است که توجه داشته باشیم هر دو نیز مصدوم شده اند – در حاشیه بوده اند.

همانطور که در بارمارتینز در مورد عمق یونایتد و همچنین عملکرد اخیر رافائل واران، همیار دفاع مرکزی صحبت کرد.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

مارتینز روی شاو و ون دی بیک

او گفت: همه می دانند چقدر خوب است [Varane] است. او برای من یک اسطوره است. من واقعا خوشحالم که با او در خط دفاعی بازی می کنم، اما همه بازیکنان تیم آماده بازی هستند.

هر بازیکنی خوب کار می کند و سخت کار می کند. نکته مهم همین است.

این فقط واران نیست، هری است [Maguire]این لوک شاو است، دونی ون دی بیک است، همه هستند. همه آماده اند.»

تن هاگ ممکن است نیاز به چرخش تیم خود پس از تعطیلات بین المللی داشته باشد، با یک اکتبر دیوانه وار پیش رو و جالب خواهد بود که ببینیم مگوایر، شاو، ون دی بیک و دیگران چقدر زمان بازی خواهند داشت.

شاو و مگوایر در جدیدترین تیم ملی انگلیس نام برده شده اند، اما می خواهند با نزدیک شدن به جام جهانی، منظم تر بازی کنند.

شاید انتظار می رفت که فن دی بیک زیر نظر سرمربی سابق آژاکس بیشتر بازی کند، اما تا کنون اینطور نبوده است.

کریستین اریکسن وارد شده است و کاری را که همه امیدوار بودیم فان دی بیک بتواند انجام دهد، انجام داده است و با هر بازی پاس بهبود می یابد.

بعد از تعطیلات بین‌المللی، دوره جالبی خواهد بود و چالش یونایتد و تن هاگ، کسب همان سطح عملکرد زمانی است که ترکیب از یازده بهترین فعلی منحرف شود.

سم پرستون یک روزنامه نگار خبری و ورزشی استاندارد طلایی NCTJ است که در انجمن مطبوعات تحصیل کرده است. او همچنین دارای یک حقوق 2:1 با مدرک حقوق فرانسه از دانشگاه بیرمنگام است که شامل یک سال تحصیل در دانشگاه بوردو مونتن است. او یک مربی فوتبال سطح 1 FA است که در نمایش بی‌بی‌سی ویکتوریا دربی‌شایر در سال 2018 ظاهر شد و همچنین محتوای فوتبال دیجیتال و قطعات برنامه روز مسابقه برای کلچستر یونایتد، منسفیلد تاون و استاکپورت کانتی نوشته است.

رافائل واران در 495 دقیقه فوتبال این فصل تنها دو گل دریافت کرده استنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا