لیگ برتر انگلیس

ساوتگیت درها را برای امیدهای رشفورد و سانچو در جام جهانی باز می گذارد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


گرت ساوتگیت درها را برای جدون سانچو و مارکوس رشفورد منچستریونایتد برای حضور در جام جهانی باز گذاشته است.

سرمربی تیم ملی انگلیس این دو نفر را از لیست نهایی خود کنار گذاشته است تا اینکه در اواخر سال جاری، حضورش در قطر را تایید کند.

سه شیرها در لیگ ملت‌ها به مصاف ایتالیا و آلمان می‌روند و به بازیکنان خود فقط 180 دقیقه فرصت می‌دهند تا سرمربی خود را تحت تأثیر قرار دهند.

سانچو و رشفورد این فرصت را نخواهند داشت و باید با فرم باشگاهی خود به صحنه بین المللی بازگردند.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

ساوتگیت دروازه سانچو و راشفورد را باز گذاشته است

ساوتگیت کنفرانس مطبوعاتی برای اعلام ترکیب خود انجام نداد، اما گفت وب سایت رسمی انگلیس: ما به جام جهانی بسیار نزدیک هستیم و احساس می کنیم، اگرچه نتایج ما در تابستان ناامیدکننده بود، اما در یک دوره طولانی بر اساس فرم و توانایی انتخاب کرده ایم.

بازیکنان خاصی بودند که ما می‌خواستیم این بار در این بازی حضور داشته باشیم، اما این بدان معنا نیست که این پایان برای برخی دیگر از بازیکنانی است که در این بازی حضور ندارند.

به عنوان مثال، مارکوس راشفورد اخیراً نشانه های دلگرم کننده ای از خود نشان داده است. او بازیکنی است که به خوبی می شناسیم، بنابراین اگر بتواند در چند هفته آینده در سطح بالایی ظاهر شود، مطمئناً مورد توجه قرار خواهد گرفت.

واضح است که ما تعدادی بازیکن از جمله بن چیلول، لوک شاو، هری مگوایر و کالوین فیلیپس داریم که دقایق زیادی را با باشگاه خود بازی نمی کنند.

این ایده آل نیست، اما ما احساس می کنیم که آنها بازیکنان مهمی برای ما بوده اند و می توانند باشند. شرایط کاملی نیست، اما هنوز فوتبال زیادی تا قبل از قطر وجود دارد.

ساوتگیت نام مگوایر و شاو را در آنجا بررسی کرد، که با وجود اینکه تحت نظر اریک تن هاگ از دست داده بودند، در ترکیب قرار گرفتند.

سومین بازیکن متعلق به یونایتد در این تیم حضور دارد که دین هندرسون با مصدومیت دروازه بان انتخابی اول، جردن پیکفورد، همراه است.

باید دید که دروازه‌بان می‌تواند به اندازه کافی در برنامه‌های ساوت‌گیت در زمانی که همه گزینه‌هایش آماده هستند، وارد شود یا خیر.

مگوایر و شاو ممکن است به برخی از فرم ها و آمادگی جسمانی در وظایف بین المللی امیدوار باشند، و باید دید که آیا هر دو امشب برای یونایتد شکست خواهند خورد یا خیر.

سم پرستون یک روزنامه نگار خبری و ورزشی استاندارد طلایی NCTJ است که در انجمن مطبوعات تحصیل کرده است. او همچنین دارای یک حقوق 2:1 با مدرک حقوق فرانسه از دانشگاه بیرمنگام است که شامل یک سال تحصیل در دانشگاه بوردو مونتن است. او یک مربی فوتبال سطح 1 FA است که در نمایش بی‌بی‌سی ویکتوریا دربی‌شایر در سال 2018 ظاهر شد و همچنین محتوای فوتبال دیجیتال و قطعات برنامه روز مسابقه برای کلچستر یونایتد، منسفیلد تاون و استاکپورت کانتی نوشته است.

ریو فردیناند فیکایو توموری را به جای هری مگوایر برای انگلیس آغاز می کندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا